Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes lányok! Ti is úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lányok! Ti is úgy kívánjátok a kiszemeltet, mint férfiak a nőket?

Figyelt kérdés
Magyarán de jó lenne vele bármikor bármit 😊

2016. márc. 17. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy' visszaemlékszem arra amikor még lány voltam, igen. Söt jobban. Miota fiu vagyok talán kicsit kevésbé, mert lehet, hogy inkább kiverem. Remélem NAGYON!!! sokat segitettem.
2016. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez nem nemenként változik, hanem emberenként. Én nem kívánom ilyen módon a kiszemeltemet annyira mint ő engem. De mondjuk én mást se kívántam soha:D
2016. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezek szerint baj van-e velem, de akibe már plátóian beleszerettem, attól elsősorban nem szexet szeretnék, és mikor meglátom, nem ez jut az eszembe. Az, hogy többet akarok tudni róla, és akarom, hogy hozzám érjen, az igen, de nem gondolok konkrétan a szexre. És ha csak szexet akarna tőlem, nem mennék bele, hanem nagyon fájna. Mondjuk meg is lepne, mert nem ilyen az értékrendje.

Van olyan, aki "csak" tetszik, és kívánom is. Nem tudom, ez hogy működik. 22L

2016. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne tudd meg mennyire, nekem a szája, olyan, mint a drog, persze itt nem kell azt érteni,hogy drogozok,mert nem: )😊17/l
2016. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
így van
2016. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egeszseges embereknel ez a termeszetes...
2016. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!