Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet kezelni a szexfüggő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kezelni a szexfüggőséget?

Figyelt kérdés

Pár éve normális srác voltam.Aztán elkezdtem egyre többet csajozni,nőket felszedni.


Akár mennyi nővel fekszek le valahogy sose elég.Egyre több és több szexre vágyok.


Nem nagyképűségből,de bejövök a nőknek, és már egész jó a dumám is.Így elég könnyen letudom varázsolni a lányokrol a bugyit.


Viszont bánt,hogy az életem felét a szex teszi ki,a másikat pedig a munkám.


A barátaim,haveri kapcsolataim a béka segge alatt van.


Hogy tudnék ezen változtatni?



2016. márc. 18. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvass el nehany errol szolo romi konyvet es cselekedj ugy mint a kaszanova foszereplo.
2016. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor mit keresel itt péntek este ?
2016. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akinek normális a szexuális élete azok nem itt lógatják a brét.Te inkább dicsekedni jöttél ide.
2016. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok dicsekedni, semmi jó nincs ebben.Olyan mintha,alkoholista lennék.

Ez egy szenvedélybetegség.


Most is egy kocsmában vagyok, közbe fűzöm a pultos csajt ( miközben picit se tetszik).

2016. márc. 18. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:

:))))))

Max. csak szeretned,hogy igy legyen.

2016. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu de azért válaszolok :D

Nem lesz ez mindig így...amikor felkerültem vidékről a "nagyvárosba" egyetemre, akkor az első évem nekem is erről szólt...heti 4x buli, pia, nők teljesen beszippantott...

viszont nálam volt egy "kiégés" amikor már nem okozott örömöt, hogy hülye pic-sákat fűzök vacok dumákkal...valahogy igényeltem már, a kapcsolatot, a törődést, egy kicsit egyhelyben maradni..

jönni fog az magától, addig meg űzzed hajtsad:D

ha egy lány nagyon megfog, úgyis érezni fogod

2016. márc. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!