Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fekszenek le más,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fekszenek le más, csajokkal, ha ott a barátnőjük?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mostanában sokszor azt tapasztalom a baráti körömben,hogy fiúk akiknek barátnőjük van,más csajokkal kavarnak szexuális értelemben.Miért jó ez nekik?Elvégre ott a barátnőjük aki lefekszik velük?Miert nem elég 1? Saját véleményeket,ötleteket,tapasztalatokat is várok!

2016. márc. 18. 23:13
1 2
 1/18 anonim válasza:
91%
Mert szanalmas, suttyo, gerinctelen fergek. Ugyanigy forditott esetben is.
2016. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Eztértem..de miért nemelégszenek meg egyel?
2016. márc. 18. 23:20
 3/18 anonim ***** válasza:
5%

De miért elégedjenek meg eggyel?

Az ember mindig többre vágyik, mint ami épp van.

Egyébként meg ösztönök, hogy minél több felé kell szórni a magot.

2016. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%

"Elvégre ott a barátnőjük aki lefekszik velük?Miert nem elég 1?"


Mert a változatosság gyönyörködtet. Különben is csak az pocsékolja a drága idejét és energiát egy párkapcsolatra aki nehezen tud puncit szerezni.

Az is lehet higy a drágalátos barátnő nem akar rendszeresen dugni és rimánkodni kell neki.

2016. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Ennyi nőt egy rakáson egy férfiaknak szóló kérdésben... Jól megbeszéltétek egymás között a témát. Majd ha menstruációról lesz kérdés, remélem akkor meg csak férfiak fognak válaszolni ott.


Azért fekszek le másokkal is, mert a nők olyan szépek. És nem bírok betelni velük. És minél többe bele akarok hatolni. Olyan szép az arcuk, hosszú a hajuk, formás a mellük, puha a bőrük, jó az illatuk, szűk, csupasz és nedves a puncijuk. Meg akarom dugni őket. Minél többet és minél szebbeket, amíg így fiatal vagyok. Mert egyszer élek és nem hiszek se a reinkarnációban, se a túlvilági életben. És amikor 60-80 évesen a hintaszékben ülök, akkor nem azon akarok keseregni, hogy miért nem dugtam meg Julist, és Marist és Diát és stb-t, hanem azon fogok magamban mosolyogni, hogy milyen jó is volt velük a szex.

2016. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ezekre majd szifiliszesen gondolsz vissza
2016. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
na köszi a választ erre vártam :I
2016. márc. 19. 12:21
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Mert éretlen kisfiúk akiknek sűrűn van merevedése és az anyukájuk nem tanította meg őket a minimális tiszteletre lol.
2016. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6: Te egy elképesztő ostobaságot hoztál fel. Te már voltál szifiliszes, hogy ennyire féltesz tőle másokat? Mert nekem még nem volt semmilyen nemi betegségem és ahogy védekezem szexkor, kicsi rá az esély.
2016. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nem volt nemibajom képzeld, nem féltelek, csak szólok, hogy megeshet...nemcsak a behatolással kaphatod el
2016. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!