Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Férfiak, Van itt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak, Van itt olyan aki tudja az apja méretét? Örököltétek a méretet? Vagy nagyobb - kisebb lett?

Figyelt kérdés
mekkora pontosan apádnak, és neked a méreted ?
2016. márc. 18. 23:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

mondtam neki, miattad lett kicsi a péniszem...mondtam mutassa meg, látni akarom, hogy tényleg tőled örököltem...lankadtan láttam neki. Nem állva.


De jöhet válasz a kérdésre is ! kíváncsi vagyok más is ennyire megszívta az életet, vagy csak én...

2016. márc. 19. 01:11
 12/23 A kérdező kommentje:

lehet félre érthető a 8.hozzászólásom...

nem állva láttam neki, hanem lankadtan, de lehetett következtetni, hogy neki nagy van...


én is elővettem és kb 2-szer olyan vastag volt neki mint nekem

2016. márc. 19. 01:13
 13/23 A kérdező kommentje:
jöhet sok válasz a kérdésre !!
2016. márc. 19. 01:14
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan apád fa***t vizsgáltad ő meg meg is mutatta?

Jó ég. Ti betegek vagytok.

2016. márc. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Sajnos en nem orokoltem apám faxat 😞 neki lofaxa van.. Az enyem mellette egy vékony kis virsli .. Bezzeg az atlag magasságát megkaptam h bass*a meg mindenki... (170cm) xar a vilag.. Miert nem akkora mint apámnak??
2016. márc. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó már megint te vagy az?
2016. márc. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
és mi van ha többször felállt farok lankadtan egyre jobban megközelíti a merev hosszát? kérdező szerintem hiába volt az egész vizsgálódás
2016. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én apámét öroköltem huspéniszünk van sajna a zacs méretet is lelóg a makkomig
2016. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

15 -ös


Igen, ezt én is irhattam volna ....

2016. márc. 19. 13:47
 20/23 anonim ***** válasza:

15-16 cm között van nekem(mikor mennyire vagyok...), 4 cm átmérővel, voltam egy csajjal, igazából egy egyetemista ribi volt, hogy hú milyen kicsi nekem, a legnagyobb az neki 19 volt, de igaz, hogy alig bírta bekapni, meg a többi, nekem meg kényelmesen tövig be bírta kapni, aztán úgy megujjaztam 2x, hogy sikított, találka végén mikor mondta, hogy neki ez kicsi akkor mondtam, hogy ujjam kisebb, akkor mért baj neki, hogy "kicsi"...

najó volt aki meg tökre örült, hogy megfoghatta és verhette nekem :)

2016. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!