Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, lányok, telt pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok, telt pasi szóba jöhet nálatok vagy sem?

Figyelt kérdés
Kort írjatok!

2016. márc. 20. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy férfi nem telt! Ezt a nők használják amikor nem akarják kiírni, hogy dagadt
2016. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Amikor azt mondom, molett, szintén ez a reakció. "A férfi az nem molett, az mackós..."

Szerintem pedig nem minden testes pasi mackós. Manapság már Bujtor István is kövérnek számítana sok ember szerint.

Divat fogyózni, divat úgy nézni a társadalmat, hogy csak a sportos a menő... De nem lehet mindenki génmázlista! :-(

A kérdés lényegén nem változtat, hogy minek nevezzük!

2016. márc. 20. 23:23
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát igazából azt szoktam bírni a fiúkban,amikor elvárják egy nőtől,hogy jól nézzen ki,de ő meg úgy néz ki,mint egy liszteszsák,ha elfogadná némelyik fiú,hogy nem csak pálcika lányok vannak az egy fokkal jobb lenne (tisztelet a kivételnek )

Amúgy attól függ,hogy mennyire az, mert ,ha ,akkora, hogy tolószékbe kell ülbie,akkor az kizárt,amúgy meg egy fiúnak is karban kell tartania magát.17/l

2016. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ mit értesz teltségen? Például ha valaki nagyobb darab de arányos azzal nincs gond,de a lógó hájjal igen! Úgy gondolom a kisebb pocak sem vészes ha nem lóg és ezt nem csak férfiaknál gondolom így.A has tájéki zsír nem szép és pláne nem egészséges.
2016. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Világ életemben erős alkatú voltam, manapság mondhatják rám bátran, hogy mackós, nem zavar.

Soha nem volt gondom a nőkkel, az ismerkedéssel! Elmondhatom, eléggé sok partnerem volt, jó néhány kapcsolatom. Boldog házasságban élek, négy gyönyörű és okos gyerek apja vagyok.

Számtalan barátom, haverom férfi rokonom nem tud megfelelő kapcsolatot teremteni nőkkel, függetlenül alkatuktól. Egyértelműen, nem a külsőségeken múlik a boldogság!

Hozzáteszem, világ életemben sportoltam, mozogtam, teszem mai napig, de a kilók nem fogynak, a pocak nem tűnik el...

Tagadhatatlan, vannak mozgékony testes emberek, és lomha kövérek. Hatalmas a különbség!

De szerelmet bárki találhat, ha van kellő kisugárzása!

2016. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Lemaradt... 44 éves férfi

2016. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Nálam nem. A vékony férfiakat szeretem.

21/N

2016. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom neked mi a telt. Ha a 160 centi, 100 kiló, akkor nyilván nem érdekel. 25L
2016. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Nem.47 kg vagyok és pici is(+rendszeresen sportolok).Érdekes lenne egy dagadt pasi mellettem:D De alapból sem jönnek be...

20N

2016. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Dagadék vagy, szedd össze magad.
2016. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!