Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mi lehetett? Spriccelős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehetett? Spriccelős orgazmus?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a mostani barátom a 3. szexuális partnerem. Eddig is nagyon jó nedves voltam az esetek többségében, de tegnap olyan történt velem/velünk,ami korábban sosem.

Úgy szeretkeztünk,hogy én a hátamon feküdtem,a barátom pedig a nyakába tette a lábaimat, ez a kedvenc pózom, de eddig nemnagyon csinàltuk így. Ammyira borzasztóan jó volt, mintha mimden lökés egy orgazmus volna. Hozzàtenném,hogy soha nem volt még korábban hüvelyi orgazmusom, de most annyira intenzív volt, hogy folyt ki belőlem a nedvesség.. vagyis,annál sokkal több volt, kb. 2-3 A/4es lapnyi "folt" lett alattam. Fantasztikus érzés volt, ahogy éreztem hogy folyik ki belőlem... viszont nem egy kifejezett nagy spriccelés volt,hanem szinte végig ebben a pózban.

Szerintetek mi volt ez?


2016. márc. 21. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha folyamatosan jött akkor nem spriccelős orgazmus volt. Az a lényeg, nagyon élvezted :D
2016. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
A spriccelést kb érezni, mert nem a hüvelyből, hanem a húgycsőnél ki, így kicsit olyan élmény, mintha "bepisilnél". Az nem gond, hogy nem spriccel ahogy a nagykönyvben meg van írva. Sokszor csak szolidan kicsordogál.
2016. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rátalált a G-pontodra.

Behatolásnál nem biztos hogy fogsz spriccelni.

Ahhoz nagyon intenzíven kell stimulálni a G-pontodat.

A pénisszel ezt nem lehet minden esetben előidézni.

Kérd meg a barátodat,hogy kézzel csinálja.

99% hogy garantált lesz a siker.:)

2016. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az a tapasztalat, h amíg a kedvesemben vagyoknaddig nem bír spriccelni, csak ha kirántom. Javaslom próbáljátok ki legközelebb! 😃

kedvesem is azt szokta mondani, ilyenkor olyan, mintha folyamatosan orgazmusa lenne 😊

2016. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:

Nekem a párom egyszer a számba spriccelt, akkorát élvezett :)

bár én kézzel nyelvvel csináltam neki

2016. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5*

Nekem nem is egyszer! 😉😁

2016. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!