Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Együtt is aludhatnánk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Együtt is aludhatnánk?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi barátom (nős, 40 én 20)

Talán egy kicsit több is van mint szimpla barátásg köztünk

Azt mondta ha én is vele mennék egy képzésre, akkor együtt is aludhatnánk....(de én még nem dolgozom)

Viccnek szánta, vagy komolyan gondolhatta??


2016. márc. 22. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg akar dugni.

Persze, hogy együtt aludna veled, hátha egy ágyban, de legalább egy szobában el tudná kicsit tekerni a fejed, hogy megkapjon.

Gondolom érzékeli rajtad, hogy kicsit többet is érzel, mint barátság. Tán ő is. De elsősorban az ilyen kijelentés azt mondja ki burkoltan, hogy "Dugnálak!". Ez ilyen egyszerű.

2016. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, szexet akár az ipse. Ha kívànod menj bele, de érzelmeket ne vigyèl bele, tartok tőle csak egy éjszakàt akar.
2016. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
meg akar dugni, de ha nős, akkor egy ocsmány házsságtörő lenne, te pedig egy k*va
2016. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!