Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gumiovszeren a síkosító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gumiovszeren a síkosító anyag használat közben aktiválódik? Mikor felvettem semmi sikossagot nem éreztem (a tobbi lent)

Figyelt kérdés
Az óvszerre az van irva hogy sikositott. De mikor felvettem nem éreztem hogy az lenne. Csak az látszik, hogy a gumi nem teljesen víztiszta, átlátszó, hanem olyan "homályos". Viszont használat közben észrevettem hogy fehéres folyadékok vannak a gumin belül: Pedig nem élveztem el, esetleg a barantom puncinedve lehetett? Vagy a síkosító hőre folyosodik meg es az volt?
2016. márc. 22. 18:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Es aktus közben teljesen tiszta, átlátszó lett a gumi. Tehat akkor az a síkosító anyag jott le rola, es az volt a gumin belül?
2016. márc. 22. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem lehet, hogy fordítva húsztad fel?
2016. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*húztad


Jézus

2016. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,, hat le tudtam görgetni rendesen...
2016. márc. 22. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:

hát itt ma mindenki nyomi?! egyedül én vagyok gumicsizma?

:DDD

belül: előváladék + kis sperma

kívül: a barátnőd puncinedve

2016. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!