Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akinek van vibrátora,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akinek van vibrátora, milyet használ? Mire kell odafigyelni? Ha van pasitok akkor is használjátok vagy csak akkor ha nincs?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy rotálós csiklóizgatóval ellátott van. Számomra fontos volt az anyaga így ez lehet szempont amire figyelni érdemes. A barátomtól kaptam alapból és néha előveszem ha mondjuk elutazik a hétvégére amúgy meg előjátéknál elég praktikus.

23/N

2016. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szinte senki sem használ vibrit?
2016. ápr. 25. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Dee !! :D csak lusták vagy szégyenlősek... :D


Nekem kettő is van.. :D egy sima, natúr, erezett, makkos , 16 cm/ 2cm.. Szeretem.. :P ;) csendes.. Ha jó nedves vagyok.. Csak becsúsztatom ... Mozgatom.. Mikor mi esik jól és huss jön is az orgazmus... :D persze közben van egyéb puncimacera is. :D

Illetve van egy vízálló.. Vibráró , 7 fokozatos is.. :D általában azt a kádban használom.. de néha a másikat is.. :D + a rezgős nagyon jó a csikló izgatásra / csikló környékére... :D

Nem szégyen az.. ;) :D

Régen csak egyedül használtam.. De Mostmár a párommal is elő - elő kerülnek... Nem azért mert nem jó az ágyban... Egyszerűen csak néha feldobjuk... :D

2016. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!