Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan elégítsek ki egy pasit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsek ki egy pasit?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a pasik h szeretik leginkább... Nem orális szexre gondoltam hanem kézzel történő kielégítésre! Ha nincs körülmetélve, vagy ha körül van, akkor is. Új vagyok ezen a téren, szeretnék tájélozódmi... Köszi a válaszokat, trollok kíméljenek!

18/L



2016. márc. 23. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ánuszoddal
2016. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól nyálazd be, és az egyik kezeddel óvatosan markold meg a heréit, vagy csinálhatod kéz kézzel is, ilyen mozdulatokkal: [link]
2016. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy idősebb, tapasztaltabb pasit, aki a tanító bácsid lesz! Ebben is, másban is. Aki kedves, rád is figyelő, nem durva, nem önző, stb!
2016. márc. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy jön. Néha lassabban, majd egy kicsit vadabbul. Én pl szeretem ha a heréket simogatja, markolássza a barátnőm. A lényeg, hogy ne csináld szárazon !!! Ha nem akarod bekapni, akkor a kezedet is használhatod a nyálazásra, vagy sikosító is jó.
2016. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak simán verd ki neki,de lehetőleg minél többször.
2016. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Látom egyeseknek nem megy a szövegértés -.-"

Ha vki nincs körülmetélve, akkor h csináljam? Húzzam a fitymát a herék felé vagy azt is fogjam kézbe és húzogassam fel le?

2016. márc. 24. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha élvezettel elégíted ki az már siker. Ne unott fejjel és olyan arccal, hogy "Jaj, mikor fog már elmenni"
2016. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb pasi azt szereti ha szájjal kényeztetik, de néha jó a változatosság. Sztem nem szeretik ha hatrahuzzak, mert faj nekik. Jól be kell nedvesíteni, ehhez tökéletes a síkosító. Mi is próbáltuk, a barátom nagyon élvezte. Váltogasd a tempót, sőt nemrég próbáltuk ki az un edging kezimunkat. Ird be a googleba és egyből latni fogod. Ahhoz sem kell feltétlenül a szád hasznalnod. Anélkül is jó. N
2016. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!