Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cigaretta és műköröm. Lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigaretta és műköröm. Lányok, mit gondoltok arról, ha egy férfi rajong ezekért a dolgokért?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok és régóta vonzanak már a dohányzó hölgyek, különösképpen ha az illető szép hosszú körmökkel cigarettázik :) Nagyon tetszik még, ha a rúzs vagy szájfény nyomot hagy a cigaretta végén, eszméletlenül szexinek és nőiesnek tartom. Természetesen egy kapcsolatban az említett dolgokat én szoktam biztosítani, magyarul én veszem a páromnak (már ha van) a cigarettát, fizetem a műkörmöst és egyéb dolgokat. Vagy legyen szó akár fehérneműkről, cipőkről, harisnyákról, ruhákról. Ha ezzel lepek meg egy nőt kicsit olyan, mintha magamat ajándékoznám meg, hiszen én élvezem ki rajta :)

Ti mit gondoltok erről? Van esetleg köztetek olyan, akire jellemzőek a fent leírtak? Életkort írjatok, ha kérhetem!



2016. márc. 24. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
bocsika, de nem kell tüdőrák a kedvedért
2016. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Borzasztó.:(
2016. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
teljesen mindegy ki cigizik. undorító szokás. s nekem nagyon nem jönnek be a büdös szájú nők.
2016. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

hát persze a nőknek csak a cigitől lehet büdös a pofája..

erre találhatsz partnert nagyon egyszerűen, de ne várj tőle túl sokat valószínűleg nem érzelemből tenné, de gondolom ezzel tisztában vagy. igazából egy ribit tartanál magad mellet, csak nem pénzt kap kézhez hanem mindenféle csecsebecsét. 20L

2016. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Fura egy szerzet lehetsz. A férfiak többsége nem szereti a műkörmöt, pláne az ilyen karvaly típusú körmöket.

A cigi meg jobbról és balról nézve is undorító és büdös.

Nem tudom hogy lehet vonzó, még ha e-cigi lenne megérteném...

2016. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Rajongjon :D Nem dohányzok, műköröm meg idegesít munka közben, úgyhogy én az kilövöm, de fehérneműt meg cipőt vehetsz nekem :D
2016. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23 éves F vagyok és én is szeretem a dohányzó nőket.nagyon vonzónak és szexinek találom de nem mindegyiket csak akinek jól is áll stílusosan szexin tud cigizni.Az egész folyamat tetszik.Amikor előveszi a táskájából ahogy kinyissa a dobozt előveszi szájába veszi és meggyújtsa.Imádom az erősebb sminket is a nőkön pl:szájkontúr,vörös rúzs.Műköröm is jöhet na meg persze a magassarkú áááh.A heteró F-ak között vannak ilyen smoking fetish beállítottságúak.N-között a leszbik és a biszex-ek közt található olyan akit izgat.
2016. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Cigarettázni cigarettázok, rúzs mindig van rajtam (általában vörös) műkörmöm nem szokott lenni de néha géllakoztatok
2016. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
El is lehet nyomni a nyelveden vagy máshol a csikket,Te szolga?
2016. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Most éppen hosszú vörös műkörmöm van :) és mellette még cigizek is :)

17/L

2016. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!