Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap igazat mondott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap igazat mondott az ágyban a barátom?

Figyelt kérdés
Tegnap másodszorra szeretkeztünk fél óra külömbséggel és éreztem, hogy úgy feláll neki csak puha meg nem is annyira olyan mint szokott lenni.Ez kicsit rosszul esett de ő azt mondta az előző bevetès óta nem regeneràlódott...nem tudom szerintem nem mondott igazat.Fiúk ti tudjàktok hogy van ez.szerintetek?

2016. márc. 25. 14:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nehogy még te durcizz be, fél óra elég kevés erre. fiatal vagyok, barátom is fiatal, velünk is előfordult, hasonló körülmények között és a barátom annyira a szívére vette, hogy nem 100%os a készültsége, hogy alig tudtam lelket önteni belé. ne rombold az önbizalmát azzal, hogy megsértődsz, ez teljesen normális dolog.
2016. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nem hazudott, ne kételkedj szeret és kíván téged, van akinek több időt van akinek kevesebbet vesz ez igénybe.

a pár első hozzászólóval egy kicsit vitáznék.

nekem pl van hogy regenerációs idő sem kell ahoz hogy folytassam... elmegyek és folytatom tovább a kufircolást mintha semmi nem is történt volna. ha pedig többször is elmentem még 10 perc sem kell, hogy újra kőkemény és harcra kész legyen.

nektek lehet régen rossz a sorsotok ha 2 óra is kell hozzá. :)

2016. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!