Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy nez ki az óvszer használa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nez ki az óvszer használat után, ha nem élveztem bele?

Figyelt kérdés

Van benne fehéres valami (mondjuk síkosító), ami a felvetelkor, tehat az aktus elején nincsenn ott? (vagy legalabb is egyáltalán nem tunik fel) Csak a vége fele?


Vagy mi lehett az ovszerben ilyen fehéres zavaros valami mikor levettem (ugy hogy nem élveztem el)? Az elovaladek biztos nem, mert azt lattam benne külön es átlátszó volt.


Szerintetek mi az? Hogy került bele? A síkosító, ami aktus közben aktiválódik? Vagy mi?


A gumi nem szakadt ki, jo a méret, minden rendben volt.


2016. márc. 25. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek volt hasonló fehéres nedve, de az alá tudott volna kerülni? Szerintem lankdadni sem lankdadtam olannyira hogy baj lenne... Csak meg vagyok ilyedve mi az es hogy kerult oda.
2016. márc. 25. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle cucc van benne, ami szépen a mozgástól habossá verődik. Előváladék is, sikosító is. (Teszt: fogj egy óvszert, kezdj el benne maszturbálni hogy legyen benne kis ez is meg az is, de ne élvezz bele. Vedd le mielőtt kialakul a fehér cucc, majd fogd a tenyered közé es dörzsöld. Ki fog alakulni a cucc.)
2016. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az elején szaraznak tunik belülről az óvszer (mondos). De olyan "nem tiszta" az oldala belül. Lehet az rajta a síkosító anyag, ami a használat közben aktiválódik?
2016. márc. 25. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Huh! Hány éves vagy te???
2016. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!