Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, milyen érzés az mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen érzés az mikor már nem bírjátok tovább és elélveztek? 18l

Figyelt kérdés
a barátom kb. 5 percig ha bírja a szexet, mindig aztmondja hogy nem bírja tovább visszatartani az élvezést. nem tudom elképzelni ez milyen érzés lehet, segítenétek? esetleg hogy lehet késleltetni? mindig kielégít szájjal vagy kézzel, de jobb lenne már ha rendesen történne... :D

2016. márc. 26. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Hát hogy szemléltessem. Képzeld el, hogy brutál hasmenésed van és már nem bírod tovább, aztán elenged a záróizmod és jön a jóérzés. Remélem van aki jobb hasonlattal is elő tud állni. :D


Ha szex előtt 1-2 órával kiveri, akkor elméletileg tovább fogja bírni.

2016. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor érzi, hogy majdnem elmegy vegye ki, gondoljon másra. Van rá több technika pl a tövénél kell megszorítani meg ilyenek. Olvassatok utána, legyen 2. menet stb.
2016. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok gyakorlással megtanulható.

De gyanítom hogy eléggé kezdők vagytok.Ezért ne sértődj meg.

Ezért ez várat még magára egy kicsit.

Ez némi áldozattal jár.

Amikor a srác elmenne.Előtte abba kell hogy hagyja.S így lépésenként meg fog hosszabbodni ez az idő.

Ez nem megy egyik napról a másikra.

Ez rengeteg együttlét után érhető el.

Na most hoztam össze a srácnak egy-két plusz numerát.:)

2016. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha rlóbb elégítrne ki tőbbször ujjal, nyelvvel, s amikor már könnyen évezel akkor farokkal? Késleltetni nehézkes, ha már hozzászokott, h ennyi ingertől is elmegy....
2016. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, mindig lehet érezni, ha jön, és meg lehet állni, vagy lassítani.
2016. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
második menet
2016. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szerintem nincs értelme késleltetni sem visszatartani, ha elélvezett várjatok 1-2percet aztán jöhet a következő és így tovább

van, hogy én elmegyek egy huncutkodós este alatt 6x is, nekem nem segít sem az, hogy előtte 1-2órával kielégítem magam sem más.

én elélvezek aztán kb első második alkalommal nem is kell abbahagynom ha meg többször sikerült 3-4 várunk kb 2-5percet és folyt köv. mondjuk ez idő alatt ő is elmegy jó esélyel 2-3szor míg én 6x vagy annál is többször. :) hajrá

23F

2016. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátod tanuljon többet az erogén zónákról és az előjátékról, és akkor nem maradsz hoppon te sem.
2016. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

keressetek szakirodalmat, van egy csomó féle könyv és módszer, hogy milyen technikákkal lehet nyújtani az állóképességet, fejleszteni az intim testrészek izomzatát (nőknél és férfiaknál is hasznos) és elnyújtani az élvezetet - na meg persze sok-sok gyakorlás...

,-))

2016. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de valaki magát az érzést le tudná írni? :D
2016. márc. 30. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!