Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fehér férfiként milyen gondola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér férfiként milyen gondolatok jutnak eszedbe arról, amikor azt látod hogy egy néger férfi egy fehér nőt dug?

Figyelt kérdés
Csak őszintén, polkorrektkedés nélkül
2016. márc. 26. 19:34
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

15:

Miért baj az, hogy egy X rasszút zavar ha egy Y rasszú férfi dug egy X rasszú nőt, de ő maga szívesen dugna Y rasszú nőt?


Az USA-ban is olvastam, hogy néger gettókban sokszor a négerek megvernek olyan fehér srácot, aki onnan néger nővel van.

2016. márc. 27. 12:11
 22/31 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező: ennyi erővel van klu-klux klán aki négereket öl, ilyen szélsőségesek mindenhol vannak.

Ti is ugyanúgy rongyosra dugnátok egy Rihannát vagy valamilyen fullos fekete nőt.

2016. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
81%
Bezzeg ha egy japán vagy egy Dél-Korei exe lett volna, az nem lenne gáz. Egyértelműen már attól aggódnának, hogy nagyobb farka volt az exnek... Frusztráció.
2016. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
33%
Nem nézek ilyen mocskot.
2016. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

22: Mi az hogy "mi"? Igen, én szexelnék néger nővel. De ez hogy jön ide?


"Kérdező: ennyi erővel van klu-klux klán aki négereket öl, ilyen szélsőségesek mindenhol vannak."

Ezt úgy értettem, hogy nem csak a fehér férfiakat zavarja ha fehér nőket dugnak más rasszú férfiak. A feka férfiakat is zavarhatja ha nem feka dug feka nőt. És így tovább, stb.

2016. márc. 27. 20:02
 26/31 anonim ***** válasza:
79%
Úgy jön ide, hogy kettős mérce és képmutatás amit csinálsz te fogyatékos. Akkor undorodj a fekete nőktől is.
2016. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

26

De ezt csak te beszéled be magadnak, hogy képmutatás. Azt érted hogy nem kell ugyanazokat elvárnunk magunktól, amiket másoktól is? Illetve fordítva. Ne e szerint éld már az életed, hogy ez vagy az képmutatás.


Arról nem is beszélve, hogy létezik az egyéni szint és létezik a csoportos és társadalmi szint is a dolgokban. Pl lehet más a jó az egyénnek, mint ami közösségnek.


Miért undorodjak a fekete nőktől? Beléjük szeretném tenni a farkam. De az zavar, ha egy feka fehér nőbe teszi a farkát.

SZERINTED EZT SZÁNDÉKOSAN CSINÁLOM? Ezek NEM olyan dolgok, amik felett döntésünk, irányításunk van. Ez olyan mint hogy pl valaki melegnek születik-e vagy sem.

2016. márc. 27. 20:23
 28/31 anonim ***** válasza:
91%

Nem én beszélem bele. Ez tökéletesen körbeírja a képmutatás fogalmát, amit csinálsz. Mintha lett volna 10 egyéjszakás kalandod, és egy nő azért nem kéne, mert neki is lett volna egy valamikor.

A nőtől elvárod, hogy ne feküdjön össze egy feketével sem, de te meg dugnád sorban a szép fekete nőket.

"nem kell ugyanazokat elvárnunk magunktól, amiket másoktól is"

Erre a mondatodra, hogy te többet elvárhatsz a nőktől mint ők tőled, szerintem egy feminista beállítottságú nő (de szerintem ehhez még annak sem kell lenni) a torkodat vágná. :DDD

Látszik, hogy egyáltalán nem kezeled egyenjogú partnerként a férfiakat és a nőket, magadat és a férfi nemet teljesen felsőbbrendűnek érzed.

Egyébként meg fehér nő nem kéne, ha fekete megdugta, de egy fekete nőt megdugnál... Amiben elég nagy valószínűséggel szintén járt már fekete farok.

Te olvasod ezt a logikátlan hülyeségeket, amiket írsz?

AZ, hogy te így születtél kétlem, ez olyan mint ha az autizmust összehasonlítanád a mentális retardációval. Az egyik egy veleszületett dolog, a másik pedig a neveltetés és az életkörülmények miatt alakul ki. A ti eseteteket és "hajlamotokat", vagy undorotokat (nem tudom hogy nevezzem) inkább az utóbbihoz sorolnám.

2016. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
31%
itt mindenki egy b*zi rasszista fhasz???
2016. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
65%

29: Mindig egy legalja oldalnak gondoltam, de aztán rájövök hogy még annál is aljább..

a kérdező okfejtései... meg hát beteg. neki mindent szabad mert ő a fehér férfi. az árja. felsőbbrendű nőnél, feketénél, mindenkinél. BETEG EMBEREK

2016. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!