Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ilyen korulmenyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ilyen korulmenyek kozott meddig birnatok varni?

Figyelt kérdés
Ha a lany meg szuz es nem all keszen az aktusra,de egy ido utan (mikor mar egyutt jartok) a petting meg az oral megy.Meddig vagytok kepesek varni a lanyra?
2016. márc. 28. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Addig amíg a lány készen nem áll
2016. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ameddig kell.Nem szabad erőltetni.Nekem van türelmem.Hogy más hogy áll ezzel.Azt nem tudom.
2016. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öszintén szolva nem sokáig
2016. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha addig eljutnánk, hogy kézzel kielégit és cicipunci látvány/simi/nyalipuszi is van akkor akármeddig.
2016. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak a barátomról tudok nyilatkozni: 1,5 évig bírta úgy, hogy én a péniszéhez hozzáérni nem bírtam, aztán az sikerült, de csak kézzel. Mivel ő viszonzatlanul is szerette volna, velem szinte azt tett amit akart ( a kereteken belül) Most azóta eltelt pár hónap, még mindig nem állok készen igazi aktusra. Ő nem erőlteti és nagyon segítőkész minden téren:) De ugye ez ember függő.
2016. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ hány évesek vagyunk, mert mondjuk ha 15-16 évesen alakulna ez akkor akár fél évet is, de 20 körül már maximum csak pár hónapot, afölött nagyon maximum 1 hónapot.
2016. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármeddig.
2016. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A.

Te vársz megértő hősszerelemes vagy, aztán megkapod lányt.

B.

Te vársz megértő hősszerelemes vagy aztán a lány egy napon közli veled, hogy mégsem te vagy az ideálja. Nemsokára a szomszéd Józsi húzza a farkára mert ő nem akart várni.

2016. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem sokat. 1-2 hónap maximum, pláne, ha a lány mondjuk 20-21 éves vagy több.

Azért, ha orál után sem izgul fel annyira, hogy akarja a szexet akkor vagy retteg a dologtól vagy nem kíván.

Van igazság abban, hogy nem szabad erőltetni, de akkor a kapcsolatot sem kell, ha nem áll készen a szexre.

Írom ezt úgy, hogy nem tini vagyok már, kinőttem a hősszerelmes, "várok a lányra éveket is akár" korból.

Tetszik, nem tetszik, ez van.

28/F

2016. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!