Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ahogy tapasztalom, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ahogy tapasztalom, az 5 cm tényleg nagyon vastag nektek (15 cm kerület)?

Figyelt kérdés

Ahogy tapasztalom, a lányok felének sok néha ez a méret. A hossza jó(17 cm). Bár egy kiadós előjáték után ez is bemegy, akkor aztán... :P :D .

Na de akkor hogy lehet hogy itt csomóan a 18 meg afölötti farkukra verik magukat, ami nem akkora csak azt hiszik, meg hogy milyen vastag(5 fölötti). De ha használhatatlan, akkor miért menőznek vele? Ez egy másik kérdés, az elsőre is válaszoljatok :)



2016. márc. 29. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Van akinek vastag, van akinek nem

Nekem mondjuk az vastag, de tudti van olyan akinek jó

2016. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne higgy el mindent amit itt írnak:D

Az enyém kb 17/4,5 (évekkel ezelőtti mérés, de akkor pontos volt nagyjából) Plusz szerintem amikor nagyon fel vagyok izgulva és úgy igazán kő kemény (amikor a barátnőmmel vagyok) akkor kicsit több is. Ez valóságban bőven a nagy kategória... Oda kell figyelni, nem lehet ész nélkül nyomkodni, pláne az elején. A lányok sem vonalzóval szexelnek, a szemmértékük meg...:)

2016. márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!