Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Őszintén, mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén, mekkora mérettel a legjobb a szex nektek (többi lent)?

Figyelt kérdés
17/5 a péniszem, kicsi ez, vagy milyen? Eddig 2x szexeltem, akkor sem volt túl jó, aggódok a kinézete miatt is. Szerintetek?
2016. márc. 29. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A 17,5az már jó főleg ha nem is olyan vékony. Hát azt nem tudom miért írtad hogy a pinézete miatt aggódsz miért hogy néz ki? Amúgy nekem kB 20cm vagy 21cm ezzel a legjobb nekem.
2016. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogjátok már fel kedves fiúk, hogy a méret egy hatod részben sem számít annyit, mint az, hogy mennyire tudod jól használni, vagyis mennyire jössz rá, hogyan szereti/kívánja a lány! A méreted több, mint rendben van, no para. A kinézetről meg annyit, hogy voltam már egy-két fiúval, mindenkié más, és szerintem nem kell aggódnod amiatt, hogy a tiedé szarul nézne ki, mert mind más, és nincs olyan, hogy "ez bénán néz ki". Legalábbis én olyannal még nem találkoztam. 19L
2016. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez pont ideális lenne :) A 18 már tövig nyomva fáj(exemnek volt annyi).Vastagságot tekintve is jó lehet.

20L

2016. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom nekem 19-20 cm a farkam 1 nő kivételével az összes visított ha tövig betettem neki miszioráius pózba....

Aki meg nem sikitot úgy az meg kutyába érezte ugyan azt..... ha kicsit úgy érzed hogy rövid a farkad hatolj be háturól úgy hosszabbnak tűnik....

nekem ha nagyobb lenne a péniszem az lenne már a bajom....

2016. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez már sok, 14-15 cm is bőven tökéletes méret. Amúgy nem biztos, hogy a méreteddel volt a baj az eddigi nem túl jó szexuális élményeid során..
2016. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!