Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van itt köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van itt köztetek olyan aki nem szeret cumizni?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, és nagyon sokszor hallom, olvasom akár ezen az oldalon is, h valaki nem szereti kényeztetni szájjal a szerelmét. Még szeretném kérdezni, h miért? Személy szerint én imádom cumizni, nem csak azért mert a páromnak jó, nekem is egy élmény, hogy ki-be csúszkál a merev, forró farka a számból. Arról nem is beszélve mikor csak hetente egyszer tudunk együtt lenni és már rendesen fehérje hiányom van :D
2016. márc. 29. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt se lány írta az tuti.
2016. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt tényleg nem lány írta. :)
2016. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig az vagyok :D tényleg!
2016. márc. 29. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
tuti lány én igazolhatom orálisan jol rendbe tett gratula neki jol csinálta sok sikert sokra fogod vinni meg :-o :-D
2016. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó -.-

Te csak álmodozhatsz róla, hogy én valaha is cumizzalak téged...

2016. ápr. 5. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!