Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy vékony szemüveges férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony szemüveges férfinak milyen lanyoknal erdemes próbálkozni egyaltalan erdemes?

Figyelt kérdés
Mondjuk nyilvános helyen leszolitani csajokat erdemes? Milyen eselyeim lennenek Szerintetek?

2016. márc. 29. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Várd meg amíg téged leszólítanak a férfiak, és te leszel a kapcsolatban a lány.
2016. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet értelmes választ adni. Barátom is ilyen, de közben értelmes, vicces, kedves, stb szóval nem hátrány hogy szemüveges, én meg kifejezetten szeretem a vékonyabb fiúkat. De senki se járkál a homlokán egy cetlivel hogy neki mit tetszik és az is hülyeség hogy az ő kinézetéből próbálsz következtetéseket levonni. Szóval addig nem tudod meg amíg ki nem próbálod. Nyilvános helyen amúgy valószínűleg másnak se sok szerencséje van, de ettől még próbálkozhatsz. Csak legyél magabiztos és humoros az többet számít.
2016. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bírom a vékony férfiakat, de ez a kérdés hülyeség. Pont akkora esélyed van, mint szemüveg nélkül és nem vékonyan.
2016. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!