Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinél volt hogy első alkalomná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél volt hogy első alkalomnál be sem ment teljesen a szerszám csajok? én bírtam talán 5 másodpercig és ellöktem magamtól a barátomat mert úgy fájt .1,5 cm mehetett be nagyjából több nem.

Figyelt kérdés
mivel lehet enyhíteni a fájdalmat? ujjazott nem lett jobb a koton is duplán sikosított volt én is nedved voltam .. akkor?
2016. márc. 29. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen volt kb az első 5 alkalom havonta probalkoztunk sehogy se ment, es masik sraccal viszont elsőre minden rendben volt , lehet nem vagy eléggé felizgulva ? vegyetek sikositot
2016. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos sok más lehetőség nincs. Vegyetek tubusos síkosítót. De amíg nem reped be teljesen a szűzhártyád, addig sajnos nemmlesz kellemes... Az mé ahogy így elmondtad, nem lesz a legkellemesebb...

Előtte nyaljon ki élvezésig, aztán másodszor amikor már közel vagy, akkor próbáljon behatolni. (síkosítóval megkenve...

2016. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előtte kell ujjazni, nem utána. Fokozatosan, először egy ujjal, majd kettővel, majd hárommal... Amíg legalább két ujjal nem tud kényelmesen ujjazni, addig nem érdemes szétfeszíteni a szűk hüvelyedet a péniszével, nyilván fájni fog. Van egy olyan sejtésem amúgy, hogy durr bele a közepébe akartátok csinálni a dolgot, mármint abból a szempontból, hogy ez volt az első szexuális élményetek együtt. Érdemes lenne először több alkalmon keresztül csak pettingelni, úgy elélvezni a másik keze, szája által. Az a te gátlásaidon is segít, és nem leszel ennyire befeszülve, könnyebb lesz tágítani.

A probléma nem a síkosság, tehát hiába írod le, hogy síkosított az óvszer és nedves voltál. Hiába vagy nedves, ha a hüvelyed borzasztóan szűk!

2016. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
előtte 1 hónapig pettingeltünk.. legtöbb volt 4 ujja bement, jó még mielőtt berakta a péniszét nem ujjazott meg .. csak mikor mondtam neki hogy hagyja abba .. akkor ujjazott egy kicsit azt mondta 2 ujja bent volt szét is tudta nyitni szóval nem értem
2016. márc. 29. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezesetben keress rá a vaginizmus jelenségre!!
2016. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!