Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől lehet valami baja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehet valami baja a péniszemnek?

Figyelt kérdés
Láttam olyan videót a neten, hogy egy csávónak egy vékony vasat nyomott fel a péniszébe, na én most ezt megcsináltam egy tollnak a betétjével, összesen 2 alkalommal és régen, egytől sérülhetett maradandóan a péninsz?

2016. márc. 30. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Ha katétereznek is csövet dugnak a fütykösödbe. De azért ne csináld máskor.
2016. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Gratulálok XD
2016. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem hinném, de ezt ne csináld mert idővel biztos kárt teszel benne!

Amit a videókba látsz , ne higgy el mindent, mert amit egy kaszkadőr megcsinál egy filmbe , te ne próbáld ki azt se , mert nem biztos hogy sikerül...

2016. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj csak a katéterre: hasonlóan működik, mégsem roncsolja agyon mindnekinek a húgycsövét. (Persze mindenképpen flexibilisebb mint egy vascső) Nem hiszem hogy ebből nagy gond lehet, hiszen alapból elég síkos az az üreg, de semmiképpen nem biztonságos, mert ha esetleg megszalad, akkor nagy fájdalmat tud okozni. Ha megoldható, inkább hanyagold ezt a fajta játékot.:)
2016. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ávósok üvegcsővel csinálták, és amikor a csávó nem válaszolt, szépen rávágtak egyet, összetörték benne az üveget.
2016. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!