Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te lefeküdnél vele a helyemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te lefeküdnél vele a helyemben vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel régebben barátok voltunk, de jó ideje nem beszéltünk már egymással. Régebben úgy éreztem, hogy ő többet szeretne, de aztán idővel lett barátja stb.

Nem rég megint találkoztam vele, beszélgettünk kb egy órát és mondta, hogy kereshettem volna azóta, mert azóta szakított a barátjával. Más jeleket is adott, hogy esetleg lenne esélyem nála, viszont van barátja.


Nekem barátnőnek semmiképp nem kéne, de ha összejönne vele egy alkalmi légyott, azt nem biztos, hogy visszautasítanám így elsőre. Viszont van barátja. Másrészt nem olyan vagyok, aki csak így kalandból összefeküdne valakivel, ha van barátja, ha nincs. Harmadrészt majdhogynem az összes ismerősöm szerint csúnyácska a csaj, és ahogy ismerem, elég pletykás.


Szóval mivel barátilag bírom, nem tudom, hogy érdemes lenne-e felvenni vele a kapcsolatot, hátha összejön valami, vagy tartsam a gerincem és hagyjam a fenébe? Tudom, már az rossz, hogy felmerült bennem a kérdés, de szeretném tudni tapasztaltabbak látásmódját is.


Mindketten 20 évesek vagyunk


2016. márc. 31. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Csúnyácska, van barátja, pletykás. Ez nekem a tuti nem kategória.
2016. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ér annyit.
2016. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne fuss utána, de ha ő veszi fel a kapcsolatot, nyugodtan megfektetheted. Feltéve, hogy nincs semmi különösebben kínos, amit kidumálhatna (nagyon rövid/görbe péló, korai magömléses gondok). Nem kell attól félni, hogy mi lesz, ha kiderül hogy megdugtál egy csúnyácska lányt. Semmi. És valószínűleg még jó is lesz.
2016. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán.


Nincs is olyan, akit nem dugnék meg, legfeljebb olyan, akiről nem akarom, hogy mások is megtudják, hogy megdugtam :-D

2016. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!