Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretkezés közben tudnám e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben tudnám e kontrollálni illetve szabályozni a hangot vagy szándékosan csendben szeretkezni? Ha, igen hogyan? Többi lent? 23/L

Figyelt kérdés

Volt már egy négy éves kapcsolatom, ott is féltem, hogy valaki meg ne hallja, ezért mindig csak akkor szeretkeztünk amikor senki nem volt otthon.

Most van egy szerelmem kivel együtt vagyok egy éve lassan. Nem merek vele szeretni.

Megmondom őszintén nem tudom milyen vagyok közben csak reménykedek, hogy halk vagyok, mert nálam ez teljesen tudat alatti.

Megkérdeztem a volt barátom azt mondta ő szerinte attól is függött a dolog, hogy éppen mennyire élveztem, de szerinte sosem voltam hangos.

Én nekem már volt részem sajnos másokat hallgatni, nem kellemes dolog. Nem szeretnék senki kellemetlen helyzetbe hozni.



2016. ápr. 1. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egy lánynak van hangja közben. Másokat hallgatni nem jó, de azzal ne foglalkozz. Azért ne legyen rossz érzésed, mert hanggal fejezed ki az érzést:)
2016. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek elsővel. :)


24/f

2016. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Daidalosz ***** válasza:
100%
Engedd el magad! Minel jobban kimutatod, hogy jo neked annal jobban elvezi a pasi. Cssk semmi gatlas es gorcs. 45F ;)
2016. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer direkt próbáljátok ki, hogy csöndben maradsz teljesen. Beszéld meg a pasiddal előre. Teheti a szádra a kezét is. De próbálkozni is lehet, meddig bírod hang nélkül, mennyi idő után nyögsz fel.
2016. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem a csondes szex nem olyan elvezetes
2016. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
En ugy tapasztaltam hogy a pasik imadjak hogyha hangokat adsz ki kozben!:p Legalabbis az eddigi tapasztalataim szerint.
2016. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

engem viszont nem annyira érdekel az üvöltés. de nem is zavar, csak egy nő sokkal inkább mással is ki tudja mutatni ha élvezi, mintsem a hangoskodásával :)


Ezért szoktam azt mondani, hogyha természetesen hangos valaki az oké, de megjátszani nem kell, mivel nálam az semmit nem tol a lantba. Az erős sóhajok viszont nagyon beindítanak.

2016. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én elég hangos szoktam lenni, ezért én is akkor szeretek csak szexelni a barátommal amikor biztosan nem hallanak mások, de van, amikor nem bírjuk mi mert rég láttuk estleg egymást és pechünkre pont vendégségben találkozunk először újra.

Próbálj meg mélyeket lélegezni és visszatartani a levegőt amikor elmész.


Egyébként nem tudom, engem még izgat is, amikor csöndben kell maradnom, különösen, ha segít benne és finoman befogja a számat hátulról. Nem tudom, szeretem, ha így az arcomra simul a tenyere, olyan érzés, hogy így egészen birtokol és semmi baj nem érhet, senki meg nem hallhat :)

2016. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is engedd el magadat, ha csak ketten vagytok a pasik imádják :) deee ha van más is a lakásban akkor megkérhrted,bhogy fogja be a szádat vagy ahogy az előttem lévő írta, vegyél nagy levegőt €lvezés előtt és csukjad be a szádat :D bár én azt szoktam csinálni, hogy ráharapok az alsó ajkamra, úgy biztis nen nyitom ki.a számat és.nem is vagyok akkor olyan hangos :)
2016. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok. U.i.: én is szetetem, ha befogják.a számat *.* Akkor úgy csinálja ahigy akarja, nem tudok hangos lenni :o
2016. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!