Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Használjam ki azt hogy bejövök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használjam ki azt hogy bejövök a tini lányoknak?

Figyelt kérdés

24 vagyok és sok bukik rám. Már kapcsolatban sem vagyok szval.

Érdemes kihasználni? Eddig nem használtam ki és magabiztos sem voltam



2016. ápr. 1. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

# 10/10


Az élet arról szól, hogy éljünk.

Vagy menj át egy úttesten, úgyis majd előbb-utóbb elba*z egy autó.

Ennyire hülye vagy?

2016. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

"Használd!! Valamelyik 18 alatti majd csak felnyom pedofíliáért..."


Pedofília 14 alatt van, szóval maximum azok nyomhatnák fel...

2016. ápr. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nyugodjatok meg, felnyomhatja bármely 18 év alatti.. még akkor is ha belementek a szexbe. Nézzetek utána... okoskáim
2016. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Inkább neked kéne okoskám utánanézni, és nem hülyeségeket írogatni..14 alatt beszélünk kiskorúról, akit védekezésre képtelen személynek kell tekinteni, így ha beleegyezik, sem lehet vele szexuális kapcsolatot létesíteni...14-18 között fiatalkorú, korlátozottan cselekvőképes, így a beleegyezéssel folyhat szexuális aktus, 18 felett nagykorú. Nem az a baj, hogy nem értesz hozzá, hanem hogy ki is mutatod, hogy nem tudod.
2016. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
„Az a 18. életévét betöltött személy, aki 14. életévét betöltött, de 18. életévét be nem töltött személlyel a vele kapcsolatban fennálló hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve szexuális cselekményt végez, 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.“ a csaj meg akármit kamuzhat.
2016. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

"aki 14. életévét betöltött"


Innentől kezdve már nem pedofília, köszi, hogy TE másoltad be a törvényt.

2016. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
"A pedofília a serdületlenekhez való vonzódást takarja, a serdülőkhöz való szexuális vonzódást pedig efebofiliának hívják, de a köznyelv nem tesz különbséget a kettő között." Bocs.. csak a köznyelvet használtam
2016. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
9%
"Alapvetően evolúciós okai vannak annak, hogy a szexuálisan érett, de érzelmileg még általában éretlen serdülőket felnőttek is vonzónak ítélhetnek meg. Ennek ellenére egy stabil önértékelésű, önbizalmú felnőtt mégis korban közelebb állókkal, hasonlóan érett és szervezett személyiségekkel létesít párkapcsolatot. " 24 évesen nem kapsz érett pncit? Baj van az önértékeléseddel, hogy a kis tudatlan pcsákat akarod kihasználni... esetleg pici a csomag?? Mert akkor mindent értek...
2016. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

"Bocs.. csak a köznyelvet használtam"


Semmi baj, a köznyelv meg a jog két külön dolog, én pedig a jogi részéről beszéltem.

2016. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem siman kihasznalhatod ezt. Sok tini lanynak koztuk nekem is a te korosztalyod jon be:D 17L
2016. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!