Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mekkora gond az ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mekkora gond az ha a srác kapcsolat elején potencia zavarokkal küzd (visszahúzódó és nehezen nyílik meg), viszont istenien nyal + imádja csinálni?

Figyelt kérdés

Habár külsőleg nagyon jó pasinak tartanak (magas, helyes mások szerint, és 10 éve edzem szóval izmos is), egy kicsit visszahúzódó vagyok, nehezen nyílok meg embereknek szóval sajnos képtelen vagyok 5-6 hónapon belül szexuális együttlétre. Emiatt általános, hogy szarul érzem magam hogy nem tudom rendesen kielégíteni a partnerem.


Nade...


Imádok nyalni (úgy kell engem leszedni a punciról) és eddigi partnereim szerint nagyon jól is csinálom és ennek hangot is adnak (igazából mind odavan/volt érte, tudnék mesélni de önfényeznésnek tűnne). Na szóval, ez mennyire tudja ellensúlyozni a kezdeti langyi szexuális életet?


2016. ápr. 2. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyet se hallottam még 5-6 hónapig nem áll fel utána meg igen? :O
2016. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Feláll, de túl sokat gondolkodom sajnos. Nem tudom elengedni magam a pillanatnak, illetve folyton azon parázok hogy rossz lesz és emiatt lesz rossz.

Na és emiatt piszok gyors tudok elernyedni.

Így nem jó...

2016. ápr. 2. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Megrontani való vagy :D


Amúgy engem nem zavarna, feltéve ha közlöd az elején. Akkor nincsenek félreértések, nem hiszem azt, hogy miattam van, vagy vmi...

2016. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gond. De azért mutasd ki, hogy vonzódsz felé.
2016. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak mi férfiak, csinálunk ebből nagy ügyet. Nem azt mondom, hogy minden csaj ilyen, de akikkel en voltam azokat nem érdekelte, milyen a szexuális teljesítményem. Az elején el kell, mondani, hogy ez nem miatta van, hanem a te fejedben van a baj.
2016. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyanról hallottam, hogy első alkalommal, mert a fiú is izgul. Na de 5-6 hónapig? Azért már nehezen venném be, hogy nem vagy impotens.
2016. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!