Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgató számotokra a hármasszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató számotokra a hármasszex? Kipróbálnátok ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy? 2 fiú 1 lány vagy 2 lány 1 fiú felállásban is. Viszont még nem volt benne részem. 22/f
2016. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
számomra nagyon izgató! a két fiu egy lány felállást szeretném kiprobálni. 36F
2016. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dreamer88 ***** válasza:

Nekem volt már benne részem 2 nő 1 pasi (ez voltam én) felállásban.

Ha csak az a fontos, hogy TE jól érezd magad akkor imádni fogod, hogy egyszerre két nő foglalkozik veled.

Ha viszont törődsz a partnereiddel akkor viszont nehéz lesz mindkettőre ugyanúgy odafigyelni.


A saját tapasztalatom alapján azt mondom, hogy jobb 1 partnerrel, de akkor teljes odafigyeléssel a szex.

2016. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden felállásban izgat persze heteró keretek között a részemről. De részem még nem volt benne. Egyszer majdnem összejött egy párral, de a távolság keresztbe tett. BP környékén könnyebb ilyenre vevőket találni mint vidéken...

25F

2016. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 férfival fogom kipróbálni. 2 nő 1 férfi annyira nem vonz.
2016. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2 ffi 1 nő felállásban voltam.

2 nő 1 ffi csak akkor érdekelne ha párom ezt szeretné és nem kéne a lánnyal foglalkoznom :)

2016. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem... Szerintem ha valaki jól tud dugni, akkor nem kell neki segítség. Én egyébként is elég önző vagyok ahhoz, hogy ne engedjek mást hozzá nyúlni ahhoz, akit épp én tömök meg.
2016. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgatna ha ketten d.gnánk a páromat!
2016. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasikent valamiert a 2ffi 1csaj jobban izgat, de persze csak hetero vonalon. Talan a dominancia miatt. Szeretem ha egy not erosebb hatasok ernek es elvezi. De perzse 2 csajjalnis kiprobalnam.
2016. ápr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Számomra izgató, de még nem volt benne részem.
2016. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!