Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kövér pasival milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér pasival milyen pózok nem fognak menni, ha én vékony lány vagyok?

Figyelt kérdés
Megszerettem egy extrém kövér 118 kg-os férfit. Összejöttünk és most hétvégén fogok nála aludni, én vékony lány vagyok. Kíváncsi vagyok milyen pózok nem fognak menni közöttünk.
2016. ápr. 5. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden póz elérhető, ha a cerkája elég nagy.:)
2016. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát első blikkre annyit mondanék hogy ne nagyon legyen felül, gondolom nem annyira tudja tartani magát meg persze ne nehezkedjen rád. Más probléma lehetőség nagyon nincs, ha 190+ a srác, akkor annnnyira nem is extrém kövér.:)
2016. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
173 cm amúgy.
2016. ápr. 5. 18:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Én viszont nagyon kis alacsony lány vagyok 161 cm-es
2016. ápr. 5. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Az 161 nem alacsony.


Attól függ mekkora a farka. Bugyuta kérdés. Ha nem tetszik a farka akkor hagyd ott.

2016. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

amiben sokat kell mozogni, az nem az ő asztala, gyorsan fáradnak általában a kövér emberek


az sem, ahol a hasa útban lehet, nem biztos, hogy egy hagyományos misszionárisuban eléggé tudsz terpeszteni, így maradnak az összezárt lábas formák.


Szóval, lovaglás a részedről orrba szájba, és lassú kutya


(disclaimer: természetesen a gyk-s kövéreknek sosincs útban a hasa, és sosem fáradnak el)

2016. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia csajszi!

Nem is extrém súlyú a párod. Az enyém 130kg volt, mikor összejöttünk. (Most már csak 110kg). Igaz, én is kövér vagyok :$, de nekünk ez sosem jelentett problémát. Jó, tény, hogy mondjuk állva nem tudjuk csinálni, mert lehetne 60cm farka, ha nagy a hasunk. És ha amúgy nem fog elfáradni a párod. Sőt, ha együtt izzadtok még érzékibb és erotikusabb lesz az egész. Ha ügyesek vagytok még úgy is fog menni, hogy egymás ölében vagytok és úgy mozogtok. Amúgy ha az oldalamon feküdtem lábam combjára tettem még úgy is sikerült az aktus. A mi esetünkben minden ment kivéve állva. (Maximum, ha lehajoltam.) ...... Szóval kísérletezzétek ki a dolgokat, mert más adottságaitok vannak és nektek kell tudni összehangolni. De szerintem minden menni fog. :)


UI. ne ezen aggódj, csak élvezzétek egymást. Sok sikert.


25L

2016. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!