Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy ilyen kapcsolatról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen kapcsolatról vélemény?

Figyelt kérdés
Engedékeny típus vagyok, azt vallom, a barátnőm mellettem nyugodtan szexelhet más pasikkal, csak szóljon, hogy tudjam. Fontos a testiség nekem is, viszont úgy vagyok ezzel, hogy nálam az érzelem dominál. Ha megkíván valakit, szexeljenek csak, attól még engem szeret.
2016. ápr. 5. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
tehát a nyitott kapcsolatról. Nyugodtan, ideális.
2016. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy darabig jó egy ilyen kapcsolatban, de szerintem nekem hiányozna az, hogy valaki úgy igazán vigyázzon rám és féltsen, minimális féltékenykedés mindig jól esik az embernek és a tudat, hogy nem akar elveszíteni sem utolsó helyen van.
2016. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Lehet én vagyok a régimódi, de undorodnék olyantól is aki ezt megengedi, vagy aki fordítva is elvárja ezt a felfogást. Ha őt szeretem, akkor őt kívánom meg, alapból csak azzal szexelek, akit szeretek. 20/L
2016. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha nektek jó, akkor jó. Én nem lennék benne ilyenben, tehát nem engedném a barátomnak ezt. Ha a barátom megengedné nekem, akkor se használnám ki a dolgot. De a ti dolgotok nekem nincs bajom azzal ha más csinálja.
2016. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bennen felvetette a kerdedt az is, hogy szeret-e teged a lany hiszen ha szeretne nem fekudne mas pasikkal es en szerintem is hulyeseg hogy ezt engeded vagy megmondod neki, hogy vagy teged szeret es csak vele fekszel le es senki massal. Vagy elkell engedni.
2016. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ellnezest a helyesirasi hibakert tul gyorsan irtam
2016. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!