Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz létemre összejöjjek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz létemre összejöjjek egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

18F

A méretem 13,5/4,5

Volt már nőm de vele a szexig nem jutottam,pedig nem kellett volna sok hozzá,csak orál volt de az sok. Szóval nemtudom mire vagyok képes az ágyban...

A csaj nálam 2 évvel idősebb.

Laza,bulis,és néha szeret perverz dolgokról beszélni és néha szabadszájú,instagramra olyan képeket is rakott ki hogy a kinyalás kézjelét csinálja(tudjátok,a két ujját szétnyitja és a szája elé teszi és 👅),meg olyan képe is van kint hogy arcon puszilja egy fiú haverját, meg olyan kép amin a csávó készül rácsapni a csaj(nem ő) seggére egy olyan pálcaféleséggel,és azt írta alá hogy csak keményen. Meg egy olyan képe is van kint hogy a csávó dugja a csajt (nem őt) a tükör előtt és úgy fényképez...többi képe normális. És 660 követő és 450 követés.

De ezek által azt nézem ki belőle hogy neki nagy farok kell és szereti ha egy jó nagy farokkal keményen megdugják. Én ezt nézem ki belőle na.

Már egy ideje flörtölünk de ez mindig megtorpanásra késztet.



2016. ápr. 6. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted/belészeretsz/randik alatt bejön, és nem találsz rajta/ őbenne semmi kiábrándítót, vagy amit nem tudnál elfogadni vele kapcsolatban és nem tudnál vele megbarátkozni; akkor szerintem nyugodtan. Meg ha látod rajta, h ő is szeret/ vonzalmat érez.
2016. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne torpanj meg! ha le akar feküdni veled, akkor le fog. ha nem, akllr meg nem. lehet, hogy még élvezni is fogja, hogy elveheti a szüzességed, nem kell ezt túllihegni
2016. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak lefeküdnék vele azt kész... Nem értem mit kell ezt felfújni.
2016. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na csak nem berezeltel tole?:D Nyugi..es csak okosan.Mi lanyok nem harapunk.(annyira)^^ :P

19L

2016. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A körülményekből azt lehet sejteni, hogy egyikőjük sem hosszútávú kapcsolatot keres. Ha összejössz vele, tanulhatsz pár dolgot egy tapasztalt lánytól, ami hasznodra válhat.
2016. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy lehetsz egy ilyen lánnyal is. :)
2016. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!