Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! , szerintetek egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! , szerintetek egy nő combkörfogata hány cm-tőőől számít vékonynak, kövérnek és vastagnak? S ti melyiket részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Bocs,nő vagyok,csak nevetek,mert elképzeltem,ahogy a barátom bebújik egy szabócentivel mellém az ágyba... :))))
2016. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, én utálok számolgatni, meg matekozni szal gőzöm sincs, de nem is érdekel. Én személy szerint imádom ha van egy nőn mit fogni és nekem nagyon bejönnek a telt lányok, szóval nekem nagyon izgató ha egy nő combja ízlésesen kívánatosan husisabb
2016. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a vékony tetszik.

[link]

2016. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lehet centit mondani mert nem mindegy hogy egy 165 vagy 175 centis no combjarol beszelunk :)
2016. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ő még bőven benne van az izgatóan szexiben:

[link]

2016. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
165cm
2016. ápr. 7. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. :D
2016. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, nem méregetjük a nőket. :) Ránézek, és tetszik, vagy nem tetszik. Lehet egy vastagabb comb is szép, egy vékonyabb is formátlan. Ezeket a dolgokat nem lehet számokban leírni. Csak ti butus nők agyaltok ilyen hülyeségeken.
2016. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!