Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha nőként csak felül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha nőként csak felül szeretnék lenni, mert a mell műtétem óta zavar hogy ha alul vagyok akkor kicsit természetes ellenesen merevek maradnak?

Figyelt kérdés
Ha felül vagyok akkor rendesen ugrálnak, de ha lent akkor már nem "folyik szét" úgy mint régen, és ez eléggé zavar.
2016. ápr. 7. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért csináltattad meg mert elötte sem voltál elégedett! Most sem vagy az! Megérte?
2016. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de igen az vagyok, csak kicist túlzásba estem, de nem vészes, egyedül ha háton fekszem akkor nem mozog úgy mint régen, de ezt leszámítva minden más téren elégedett vagyok velük.
2016. ápr. 7. 19:04
 3/18 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2016. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Bence_ ***** válasza:

Minden mű ilyen. Partnerednek tetszik? :)

Ha igen akkor jó vagy háton (is) ;-)

2016. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sok-sok gyengéd, finom puszi rájuk!
2016. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát így jár aki mellet nagyobbíttat. Miért nem fogadod el amit a természet adott neked. Műmell = műnő. Nem is lennék ilyen lánnyal.
2016. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Lovacskázhatnál rajtam!
2016. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehetsz felül, de ha valaki alaposan elkap akkor mozogni fog ha alul vagy akkor is.
2016. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 schamuelson ***** válasza:

Az nem gáz, ha nőként felül szeretnél lenni (szex közben, ha jól értettem). Az ok már kicsit elgondolkodtató. Szerintem, ha a partnered úgy igazán lendületesen befűt, mikor a hátadon fekszel, akkor az új cicik is ugrálni fognak a lökésektől.

Javaslom még a kutyapózt és a teljesen sötét szobát, akkor nem látja a párod.

Talán idővel majd megszokod, és nem parázol miatta. Esetleg kaptál a párodtól valami negatív kritikát?

2016. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Szerintem semmi okod rá, hogy emiatt kellemetlenül érezd magad. Ha én lennék a partnered, biztos hanyatt vágnálak egy idő után. :) Az én partnerem is szégyelli bizonyos részeit, és ez engem eléggé zavar, mert nekem meg tetszene. Próbálom óvatosan puhítani, de nagyon nehéz. Ne légy te is ilyen.
2016. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!