Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a kulonbseg a nyitott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulonbseg a nyitott kapcsolat es a baratsag extrakkal kozott?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
nyitott kapcsolatban lehetsz a házastársaddal például. a barátság extráknál nincs házastársi kötelék. csak barátság. extrákkal!
2016. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy az egyik egy kapcsolat a másik pedig barátság.

Az az egyikben, mint párodra, társadra az életben számítasz a másik emberre. Míg a másikban csak barátok vagytok :D

2016. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elsot nem ertem. Nyitott kapcsolathoz nem kell hazastarsaknak lenni szerintem.


De a masodik szerintem jobban kozelit az igazsaghoz. Koszi:)

2016. ápr. 7. 21:17
 4/5 cipi8 válasza:

Nyitott kapcsolat az amikor kapcsolatban vagy a pároddal (nem muszály ahoz házasnak lenned) együtt vagytok stb mint más normál párok, jó a szex is minden. De viszont szexeltek másokkal is külön külön és erről tudtok mind a ketten és ezt elfogadjátok akár meg is beszélitek és ennyi, ez a nyitott kapcsolat.


A barátság extrákkal az az amikor van egy jó barátod legyen az nő mint az én esetemben is volt. Barátok vagytok stb de néha néha ha úgy adódik szeretkeztek egymással egy jót. Tehát semmi kapcsolat csak barátok vagytok de néha keféltek is. Általában érzelem nélkül de az nehéz mert előbb utóbb lehet valamelyikőtök többet fog már a másik iránt érezni

2016. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nyitott kapcsolatban vagyok és annyit módosítanék, a 4-es válaszán, hogy nem feltétlenül csak külön-külön szexelünk másokkal, hanem van hogy direkt együtt keresünk. Pl hármasra most keresünk lányt, járunk swingerbe, kacérkodunk a párcserével. Ezekben mind együtt veszünk részt. Néha meg szexelünk külön is, de az a kevésbé tipikus nálunk.


Egyébként ezt kapcsolata válogatja, a lényeg, hogy nyitott kapcsolatban van egy elköteleződésed a párod felé, szereted őt adott esetben, illetve vannak belső szabályaitok arról, hogy mit szabad és mit nem (pl: csak külön vagytok-e másokkal vagy együtt is, megbeszélitek, mindkét oldalról nyitott-e, stb.).


Míg a barátság extrákkal egy jóval kevésbé mély kapcsolat, ez lényegében az, hogy egy emberrel akivel jóban vagy barátként, szexeltek is, de nem együtt képzelitek a jövőtöket.


Persze a kérdés ennél árnyaltabb, de nagy vonalakban ez a lényeg.


28/N & 28/F

2016. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!