Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mit tennétek, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mit tennétek, ha az utcán sétálva elmennétek egy parkoló autó mellett, amiben észrevennétek egy pasit, aki épp a farkát veri?

Figyelt kérdés
Esetleg alternatív lehetőség, hogy mi van akkor, ha észrevesz Téged a pasi is, illetve ha nem vesz észre.
2016. ápr. 8. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Tovább sétálnék, ha találkozik a tekintetünk akkor mosolygok. Mi mást kéne tennem?:)
2016. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Beugranék a kocsiba és segítenék neki ..XDD Nem ám természetesen tovább sétálnák és úgy tennék mintha nem láttam volna semmi. :)
2016. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
szemkontaktust létesítenék... és hívnám a rendőrséget.
2016. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 És az a mosoly... az ilyen kínból fakadó kényszermosoly lenne, vagy természetes? :)

Esetleg még annyit, hogy függ valami a pasi kinézetétől, esetleg a farka méretétől? :)

2016. ápr. 8. 09:06
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Levideóznám és menne a netre. Nem állok a vágyai útjába, ha szereti a nyilvánosságot, hát legyen. :)
2016. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező: ha nincs szerencséd, s fiatalkorú néz be a apjával, még meg is verhet, mielőtt bilincsben elvisznek.
2016. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
úgy csinálnék mintha észre sem vettem volna, aztán hívnám a rendőrséget
2016. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megállnék és csak nézném feltűnően xD esetleg elővenném a kajám és rágcsálnám is közben :D parádés lenne :D
2016. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánnék neki és örülnék, hogy jól érzi magát.
2016. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Opciok:

1. Jokedvu vagyok es nem veszem eszre, akkor semmit nem csinalok.

2. Rosszkedvu vagyok es nem veszem eszre, akkor semmit nem csinalok.

3. Rosszkedvu vagyok es eszreveszem, akkor elfordulok megyek tovabb.

4. Jokedvu vagyok es eszreveszem, vigyorogva verni kezdem a szelvedot es hangosan kiabalni kezdek, hogy had uljek ra nehogy karba vesszen es nekiallok levenni a nadragom vagy folhuzni a szoknyam es kiabalnek kozben, hogy aki szeretne ingyen es eloben szexet az jojjon nezni! ;-)

2016. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!