Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti mindannyian borotval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mindannyian borotvaljatok ott lent?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok..:D
2016. ápr. 8. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fazonra nyírom
2016. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mielőtt tovább káromkodsz nekem privát üzenetekben, leírom a választ: nem, nem borotválja a világ összes nője odalenn, de a nyugati kultúrában nagyon sokan igen, főleg azok akik rendszeres szexuális életet élnek, és/vagy bikinit terveznek hordani.
2016. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahogy èn tapasztaltam a lányok nagy része igen. Én is. És szeretek kratívkodni vele. Mindig más fazonra borotválom.
2016. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint 10-ből 9 lány borotválja. És van a 9-ben egy-kettő, aki nem rendszeresen, csak akkor amikor éppen van valakije.
2016. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerencsére az összes csaj, aki elmúlt 7 évben megfordult alattam (22 évesről 38 évesig) mind kopasz volt lent. Előtte akadt pár boglyas... nem volt a kedvencem.
2016. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem.
2016. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Általában igen, de van hogy nem érdekel. Változó teljesen. Eddig az összes pasim kérte, hogy ne legyen teljesen csupasz, mert az nem jó. A mostanit meg nem érdekli annyira hogy éppen milyen, szívesen megdug akármikor. :D Amúgy azért borotválom, mert saját magamnak úgy jobban tetszem és kívánatosabbnak érzem magam. Szóval leszarom a tömegvéleményt mindenről. De hallottam már nagyon elutasító gondolatokat is, egyik haverom konkrétan azt mondta, hogy amennyiben szőrös a nő az kizáró ok részéről. Ez viszont felháborítóan hangzik, már zsarolás komolyan. Az ilyet megverném szívesebben. Ha szeretnek, szeressenek mindenhogyan, saját magamért... ne már hogy ez befolyásoljon bármilyen érzelmet. Oké kompromisszum kell természetesen, odafigyelni mi tetszik a párodnak, de... ilyet kijelenteni, hogy akkor nem kellesszzz. Ez akkora nevetséges baromság. Még jó, hogy ilyennel nem találkoztam magammal szemben, csak sima téma volt, de tuti ha lenne hasonló nekivágnék vmit egyből.
2016. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Én igen, mert engem zavar a szőr magamon. Ha van barátom, ha nincs, jobban tetszik a szőrtelen. Jobb érzés.
2016. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ahol zavar azt gyantázom, de a legnagyobb része meg van hagyva, csak rövidre van vágva.
2016. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajna nekem nem hogy szőrős de nèg pókhálos isár.
2016. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!