Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok: kivel fordult már elő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: kivel fordult már elő olyan, hogy tömegközlekedési eszközön, nagy tömegben valaki tapizta, fogdosta, esetleg hozzáddörgölőzött? Hogy reagáltál rá?

Figyelt kérdés
Ki hogy élte meg? Izgatta, vagy felháborította? Megnézte-e ki a pasi, vagy hagyta neki anélkül, hogy tudta volna ki az, esetleg még provokálta is?
2016. ápr. 8. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legtöbbünkkel szerintem már előfordult sajnos.
2016. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Velem egyszer fordult elő ilyen alig lehetett kapni a villamoson levegőt annyian voltak.. Egy fiú alt a hátamnal és először megszállott a hajam (arra nem reagáltam.. Úgy voltam vele hogy nem szandekosan) utána meg dörzsölte hozzám a kukiát.. Arrébb mentem (anyamhoz) jött oda is és élvezte megint pofon vágtam és anyám leordibalta be éget nagyon.
2016. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kamus
2016. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről nagyon régi emlékem van. 4-6-os csodás járműve. Lehettem 15-16 éves, és elég sokan voltunk. A pasi állt velem szemben, és a keze meg a lábaim között figyelt. Megvallom én nem tettem először semmit, ugyanis éppen megvolt és a vastag betétemtől nem éreztem :D Amikor meg leesett, akkor visítani kezdtem. Akaratlanul, mert nagyon megijedtem. Szóval ott álltam tűzvörös fejjel és halvány hangon kiabáltam, hogy mi a francot csinál, persze nem ilyen kulturáltan... Meg, hogy belelépek a szájába, de csak az ijedelem szólt belőlem. Amúgy nagyon ciki volt, mert aztán olyan fejet vágott, mintha én lennék a hülye, az utasok meg pislogtak, hogy mi van? Szóval minden szempontból nekem volt ciki, nem is kicsit :(

Aztán tavaly a metrón esett meg velem életem ilyen eseménye.. Most már azért idősebb vagyok, a duplája. Szóval nyár van nyár, fürge lepke és ilyesmi. Elég jól meg vagyok áldva mellesleg, mélyebb dekoltázsú felső, rajta ing. Ülök, eszegetem az almám, mellettem ül egy srác és nagyon néz, de nem ám a melleim, hanem az almám. Na mondom ez most hal éhen, szegény almát alig bírtam elhozni a lótól... A srác csak néz, nyel... Féltem, hogy a végén elcsórja az almám. Mindegy, lelkesen rágcsálok, egyszer csak letörik egy falat, bezuhan a melleim közé. Mire észbe kaptam a mellettem ülő srác felcsippentette és a legnagyobb döbbenetemre lelkesen elrágcsálta. Nos, erre annyit tudtam reagálni, hogy döbbent csend, előre meredés.


Utolsó, sajnos sok ilyen eset van. A tömött járművek totál alkalmasak erre és manapság...

Ám az soha nem jutott eszembe, hogy valakivel így incselkedjek. Idegenek ne nyúlkáljanak hozzám...

2016. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Volt ilyen, de az is előfordult, hogy én dörgölőztem hozzá egy sráchoz. 20/L
2016. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

És a srác hogy reagált Rád? :)

2016. ápr. 8. 13:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen, és nem vagyok büszke rá, de megfordultam, felpofoztam. Reflex volt. A fenekemet simogatta. Eléggé meglepődött a srác, és én is. Nem gondoltam, hogy ennyire fel fogok háborodni, ha ilyesmi történik, viszont ez van.
2016. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Velem előfordult. Nyilvánosan megaláztam, aztán nagy duzzogva leszállt a következő megállónál :D
2016. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 icu75 ***** válasza:
Még lánykoromban többször előfordult,elhúzódtam vagy leszálltam. De egyszer volt egy férfi aki olyan szuperül simogatta a popsim,hogy csak behunytam a szemem és élveztem a keze munkáját. Hát totál felizgulva szálltam le a villamosról és mentem a gimibe.
2016. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Finoman megjegyeztem, hogy jobb lenne, ha felfüggesztené a tevékenységét. Értsd: Elküldtem a rohadt k*va anyjába, és hozzátettem, hogy ha mégegyszer hozzám mer érni, eltöröm a kezét. Itt amúgy fogdosott a pasi.


Volt egy másik eset is, akkor a farkát nyomta nekem a vénfasz. Akkor egy bordán könyökléssel intéztem el a dolgot, majd arrébb mentem.

2016. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!