Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoktátok öklözni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tigrisoroszlán kérdése:

Lányok szoktátok öklözni magatokat, vagy szokta csinálni a pasitok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 03:02
 1/6 anonim ***** válasza:
na, most egy pár hétig csak ilyen kérdések lesznek ettől a felhasználótól.
2016. ápr. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetne berakni regisztrációkor egy aberráltságszűrőt?
2016. ápr. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neeeeem! Én nem is értem azokat akik szeretik az öklözést, de mindegy. Az ő életünk, nem az enyém
2016. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magamnak nem megy, de ha pasi csinálja imádom.
2016. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is vágyok rá. Van tapasztalatom benne, de nem sok. Az bizonyította, hogy bár minden partnerem ódákat zengett arról, hogy milyen szűk vagyok, mégis sikerült, így tágulékony vagyok.

Az első alkalom még csak nem is úgy történt, hogy beszéltünk róla, vagy felkészültem rá. Viszont élveztem, hogy egyre több és több kerül be. Aztán egyszercsak bent volt mind. Amikor felfogtam, akkor kicsit rágörcsöltem, de nem ezért fájt, hanem mert olyan intenzív volt az orgazmusom, ami már szó szerint fájdalmat okozott. Közvetlenül utána folytattuk a "hagyományos" szexet, ugyanúgy tudtam szorítani rá, és úgy élvezett el a párom is. Szóval arra se kellett idő, hogy újra "szűk" legyek.

Masztizás közben is jól esne néha, de nekem se megy saját magamnak.

2016. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
könyékik szoktam
2016. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!