Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbocsátható, jogos ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható, jogos ha egy elhanyagolt nő máshol kel keresgélnie szex után?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Lépj ki előbb, és utána keresgélj. Mi ebben a nehéz?
2016. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Előbb szakítson, aztán keresgéljen. Szerintem
2016. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha megbeszélted az illetékessel és ezek után sem változott a hozzáállása, akkor megbocsájtható! Ha egészséges, fiatal nő vagy akkor Te is kívánod, neked is szükséged van a kielégülésre! F.
2016. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem szakítasz és úgy keresgélsz akkor r****c vagy... Ennyire egyszerű bogaram...
2016. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen megbocsájtható mivel neked is vannak bizonyos igényeid és ezt gondolom megbeszéltétek elötte!
2016. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Velem ha nem foglalkozik a párom akkor nem másnál keresem a boldogságot hanem megbeszélem a probémákat.

Nem vagyok konzervatív de szerintem ennek kéne lennie. Kommunikálni kell és nem félrelépni. Ez a hosszú kapcsolatok titka mondom én 18 évesen.

Lehet, hogy fiatal kis pisis vagyok több ember szemében de én legalább tisztelem a páromat annyira, hogy ne csaljam meg akkor ha nem foglalkozik velem. Szerintem nem véletlen, hogy ilyen fiatalon már 4 éve csak ugyanazt szeretem.

2016. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beleképzelem magam a nő helyébe: Vannak gyerekeim, és van egy párom, akinek előállok a szexuális problémáinkkal (de nem ilyesmi, hogy buzuljon, vagy egyéb túl extrém dolgok). Nem tudom vele megbeszélni, pedig régen azt hajtogatta, hogy vele aztán mindent meg lehet. Így férfiként belegondolva, keresnék én is egy szeretőt a nő helyében.
2016. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt csak akkor megbocsàjtható ha férfi teszi ezt.De ha tudni akarod,hogy mi a titka a hosszú kapcsolatoknak,akkor ne az itteni 18 év körüli gyerekeket kérdezd :D
2016. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy helyes,hogy először is megbeszélitek a problémákat,megpróbáljátok kezelni őket és ha nem sikerül,akkor szakítás.Ilyen egyszerű a képlet.A megcsalást én mindig is mélyen megvetettem és gyávaságnak tartom(nem mer szakítani),gyenge embereknek tartom azokat,akik megcsalják a párjukat.

20L

2016. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha te el tudsz vele számolni magadban, akkor ok. másnak meg nincs köze hozzá. mondjuk ha hazaviszel valami maradandó dolgot...
2016. ápr. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!