Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mennyire puhatolóztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire puhatolóztok a lány 'statisztikáival' kapcsolatban, amikor ismerkedtek/alakultok egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Manapság sok hasonló kérdést olvastam, hogy valakinek nem kellett egy lány, mert így-úgy r_banckodott, nagyon heves viták alakulnak ki az ilyen kérdések alatt és nagyon megoszlanak a vélemények.

Van akit már az is zavar, ha a lány rengeteg pasival kavart/smárolt, van akit az sem, ha több egyéjszakás kalandja is volt, mondván a múlt az múlt.

Ti hogy vagytok ezzel? És ha érdekel, akkor ezt hogy derítitek ki? És ha a lány nem árulja el? Ti rákérdeztek konkrétan miket csinált eddig? Mert külsőre nem lehet megállapítani. Ismerek olyan csendes, aranyosan kinéző lányt, hogy hátraesnétek a székkel, ha tudnátok miket csinált már.



2016. ápr. 12. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
én biztos nem esnék hátra a székkel, mert ezt egyszer már megtanultam, hogy a legcukibb arcú lány is lehet hatalmas ribi :D
2016. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Ha tartós kapcsolat a cél, akkor sokkal jobb, ha a felek nem firtatják egymás exeit. Semmi értelme. Utána csak azon fog kattogni az agyad, hogy vajon ezzel vagy azzal milyen volt neki.

Különben is, ez csak előítéleteket szül. Attól még, hogy egy lánynak sok pasija volt, nem feltétlen r_banc. Lehet, hogy nagyobb tartása és büszkesége van, mint egy olyan csajnak, akinek alig volt pár pasija, de folyton kelleti magát.

2016. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem turkálnak a másik szennyesebe, az nálam azt jelenti, van valami rejtegetni valónk. Nekem eddig három kapcsolatom volt a legrövidebb 3 eves volt. Engem zavarna, ha a fel város átment volna a páromon.

25-26 eves lanyok a celcsoportom, ha több min 7-8 pasival volt dolga az nekem mar gyanús. Ha volt benne egy éjszakás, az pl nem erdekel. Ha ki akarta próbálni, vagy éppen olyan kedve volt, azzal semmi bajom nincs. Ami kicsit furcsa lenne az a barátság extrákkal, mert akkor az az en olvasatomban azt jelenti, hogy szex érzelmek nélkül, ami nem az en műfajom.

31f

2016. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!