Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiakat izgatja ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat izgatja ha egy csaj fut?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan baromi jó csaj, átlagos cicik, fenék, mégis mikor futok csomóan megbámulnak. Ez beindítja a fiúkat vagy csak simán egy mozgó pont vagyok, amit muszáj nézni?

2016. ápr. 12. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
a futó ruha elég feszes, és hogy mondjam... a szigetkörök közben nem tudom hova tenni a szemem :)
2016. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Engem hidegen hagy ha egy csaj fut
2016. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen csak feltűnő, ha egy nő fut ezért vesszük észre
2016. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem vagy dagadt, sztem már attól megnézünk.

Másfelől pedig futni nem bundában szoktatok és egy cicagatya rendesen kiemeli a festői magyar domborzat kecses lankáit...

2016. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Előlem éjszaka a sötét utcákon futnak/menekülnek a csajok. Engem ez még jobban felizgat és utánuk eredek.
2016. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Érteeeeeem.. mondjuk nem olyan feszes a futós cuccom, de oké, dagi nem vagyok
2016. ápr. 12. 20:32
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

Mivel szeretem a sportot és futni is futok, mindig duplán megnézem azokat a nőket akiket futni látok :)

De egyébként is a passzos ruha, az aktivitás-erő-kisugárzás miatt vonzza a szemet

2016. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem maga a futás indítja be a férfiakat hanem a feszes futócucc, sportmelltartó stb... legalábbis engem. Meg az h a csaj sportos. Én is megbámulom a szembe jövő csajokat, van aki visszamosolyog, szóval ez már szine szokássá vált :D
2016. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Svájcban élek. Itt rengetegen futnak. Egyáltalán nem feltűnő, ha egy csaj fut. Nekem mégis minduntalan az jár a fejemben, amikor elkocognak a tóparton az erkélyem alatt, hogy ha felugrana hozzám némelyik kisangyalom, akkor úgy ellátnám a baját, hogy nem akarna futkározni. :) Persze nem ugrálnak fel oly sokan, így nekem is futkározni kell, ha le akarom vezetni a fölös energiám... :(
2016. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Konkrétan volt egy csaj aki úgy fűzött meg, hogy az első randiféleségen a Margitszigetre mentünk futni. Konkrétan olyan szerelésben volt, hogy alig bírtam magammal. Feszes rövidnaci, feszes s.gg, neonrózsaszín sportmelltartó, haj copfba kötve, semmi smink csak a természetes szépség jól kihangsúlyozva. Szerintem kár is tagadni, hogy szex lett belőle
2016. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!