Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kíváncsi heterok, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi heterok, ti mit próbálnátok ki?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy olyan azonos nemű ember, akivel el tudnátok képzelni a dolgot azt mondaná, hogy bármit kérhettek (szexuális téren, a józan ész határain belül).

2016. ápr. 12. 22:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10-es nél a pont
2016. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Én azt nem értem, hogy egyesek miért vannak kiakadva a "kíváncsi hetero" elnevezésen.

A szexuális érdeklődés nem 3 féle: hetero, bi, homo, hanem egy folyamatos skála.


Szerintem van különbség aközött, hogy valakinek 50-50%-ban vannak férfi és női partnerei és mindkét nemből jövőbe is tud szerelmes lenni és aközött, hogy pl. egy nőt csak a férfiak vonzanak, de egyszer kipróbálná, milyen egy puncit nyalni, és mondjuk kipróbálja és nem jön be neki vagy bejön, de "marad a pasiknál".


Szeretném azokat megkérdezni, akik szerint nincs "kíváncsi hetero", hogy az előző gondolatmenetben mi a hiba szerintük.

2016. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
az, hogy aki 100%-ig hetero, abban fel sem merül, hogy a saját neméből szexeljen valakivel. vagy mert teljesen hidegen hagyja, vagy mert esetleg undorodik tőle. és ha valaki ott tart, hogy kipróbálná, az nem hetero! ha kíváncsi, akkor van benne hajlam biszexualitásra vagy homoszexualitásra
2016. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

12!


Ezek szerint aki:

- 100% hetero az hetero,

- 99% hetero (1% homo) az már bi,

- 1% hetero (99% homo) az is bi

- 0% hetero (100% homo) az homo


Szerinted az emberek hány %-a nem tartozik a "bi" kategóriába ezen osztályozás szerint?

2016. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nem kell kiforgatni a szavaimat... de aki "kíváncsi", az nem hetero csak ezzel nyugtatja magát
2016. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Akkor kérlek mondj egy elnevezést arra, aki:

- csak másneművel volt eddig kapcsolatban (érzelmi és/vagy szex)

- nem tud elképzelni egy érzelmi kapcsolatot azonos neművel (ne is érdekli az ilyen)

- érdekli elviekben milyen lehet egy azonos nemű érintése, farka/melle/puncija

2016. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
biszex.
2016. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Akkor nem forgattam ki a szavaidat, hanem pontosan úgy gondolod, hogy az a srác, akinek a fejében egyszer megfordult, hogy kíváncsi lenne, arra, hogy megsimogasson egy farkat (amely em az övé), az ugyanúgy biszex, mint az full meleg pasi, akinek életében egyszer megtetszett egy lány.


Szerintem ez így butaság.


De azt nem értem, miért zavar egyeseket a "kíváncsi hetero" kifejezés. Szerintem nem önbecsapás, hiszen egy felmerülő vágytól nem fog megváltozni az élete, attól ugyanolyanok maradnak a kapcsolatai is akár.

Igen, mondhatjuk, hogy átmeneti állapot a hetero és a biszex között, de semmiképpen nem biszex, akinek egy egy kíváncsiság az egész.

2016. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert már leírtuk, hogy normális heteró nem kíváncsi ilyesmire. Sőt undorodik tőle. Mit nem értesz ezen?
2016. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!