Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, pasik! Titeket zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik! Titeket zavar ha a nő nem homokóra alakú? Konkrétabban :csipo jó, mell fenék jó, labak jók, csak vaskos a derék, nem szépen ívelt. De ettől függetlenül nem kövér, hanem csinos! Csak a fránya derék.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel nem zavar. Az összhatás a fontos.
2016. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok nő van ìgy. Attól még nézhet ki jól.
2016. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Nincsenek hulye kerdesek csak hulye emberek. Nem tudom miert jutott eszembe pont ez, komolyan nem tudom
2016. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
A pasiknak az összhatás a fontos. Ha a derekad rontja ezt, akkor így jártál!
2016. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném hogy kizáró oka lenne. De kép alapján tudnám megmondani. Az összhatás a legfontosabb. Lehet egyik nő ilyen testalkattal tetszene, a másik meg nem...
2016. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

En sem tudom kedves hulyezo, hogy miért jutott ez eszedbe...Vannak önbizalom hiányos nők a földön..képzeld el!Na erre varrj gombot...Eddig egyébként 1ik padimon sem vettem észre, hogy zavarná,de engem ez zavar.

. :( a mai divat miatt, amit a média sugall,sok nő rosszul érzi magát a bőrében...

2016. ápr. 13. 09:46
 7/13 A kérdező kommentje:
*pasimon
2016. ápr. 13. 09:47
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

A derekad miatt tuti nem lehetnel bnom, igen, az a franya derek, tudod h az a legfontosabb az eletben, a korabbi pasik is bizony megmondom neked h csak a derekad miatt hagyott ott, vagy ha te dobtad ki oket akkor ez miatt orultek neki.

Onbizalomhianyt azoktol nezem el akit le se kopnek, mert annyira ocsmany, egy fel varosnyi pasi utan inkabb nem ismetlem meg.

2016. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt a felfogással van baj, mint a legtöbb nőnél, ha 990 ferfi azt írja ez teljesen jo, csinos vagy stb. Csak a 10 fogja érdekelni.
2016. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon kevés nőnek van szuper alakja, kevés pasinak jut belőle, nekem is jobb lenne, ha nagyobb lenne a farkam, de ezt kell szeretni 😁👍
2016. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!