Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik mikor először láttátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mikor először láttátok a párotokat mennyire néztétek kritikus szemmel?

Figyelt kérdés
Készülünk az első szexre, és még nem látott meztelen. Ő sokkal jobb pasi mint én nő sportos kocka has minden. Szerintetek mennyire fogja zavarni hogy tök átlagos vagyok sőt vannak kisebb hibáim is. Poci, stria, heg, ilyesmi 165/60 vagyok szóval nem vagyok valami vékony se :)
2016. ápr. 14. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Phű ez egy jó kérdés, mert alapvetően nem néztem rá kritikusan, mert izgultam az első együttlétnél és örültem, hogy jó volt neki is nekem is. Utána kezdetem csak felfdezeni igazából a testét és észrevenni az ilyen hibákat, de zavarni egyik sem zavart sőt volt ami direkt szexis. Szerintem most kritikusabb vagyok vele :-)
2016. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kritikusan néztem, hanem úgy néztem, mint férfi a csodálatos barátnőjét, akit mindennél jobban szeret.

Egyébként megsúgom, amit te hibának gondolsz, nem biztos, hogy az szerinte is az.

2016. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor először láttam a párom meztelenül, akibe amúgy szerelmes voltam/vagyok, egyrészt alig vártam, hogy vávethessem magam megkapjam azt a gyönyörű testét amiről már régóta csak álmodoztam! Imádtam és imádom a testét, pedig elég sokat változott azóta! Nem volt vékony akkor és most meg végképp nem az, mégis imádom őt!
2016. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A "stria, heg, ilyesmi"-ről illett volna már beavatnod! Illetve normális emberek nem egyből dugnak hanem feltérképezik egymást! Simogatás ruha alatt, következő alkalmakkor petting és csak utána valamikor a szex!
2016. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a készülünk a szexre nálam a pettinget jelentette. Hát nem tudtam hogy ezt így mondani kéne neki hogy "Drágám narancsbőrös a fenekem" azt hittem így ruhában lát onnan meg kb gondolja milyen lehet.
2016. ápr. 14. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen ne aggódj:) Mi általában még szebbnek is látjuk mint amilyen valójában:) Pont most mesélte haverom, hogy az új csajának mekkora mellei vannak, pedig látom hogy nem nagyok. Én is végiggondolva sok mindent szebbnek látok:) Amúgy meg olyankor már fel vagyunk izgulva és csak még jobban izgat ,,szinte minden":) Szóval ne aggódj, imádni fog:)
2016. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!