Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Mekkora az atlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mekkora az atlag penisz meret tapasztalat alapjan?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 07:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Eddig amikkel találkoztam;

16

20

18

12

14

Ha akarsz vonj átlagot.:D

2016. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
És melyikkel volt a legjobb ?
2016. ápr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%

Ez értelmetlen kérdés volt kedves utolsó. Ha van a méretek között 20 cm-es, akkor nyilván azzal volt a legjobb. Ha a 18 lenne a max, akkor meg az.

Lehet itt megjátszani a dolgokat, de a való életben minél nagyobb a pénisz, annál inkább élvezi a nő.


28/F

2016. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Ez baromság kedves utolsó, ezt csak a kis péniszűek hiszik.


A nők jó részének már a 18-19cm-el is meg tud gyűlni a baja, fáj, óvatosnak kell lenni végig. Persze van aki a minél nagyobb annál jobbra gerjed, de az átlag nők bőven elvannak egy átlag mérettel, és inkább nehezen birkóznak meg a naggyal.


Persze akinek kicsi van az azt gondolja, hogy ha nagy lenne, akkor minden gondja megoldódna, de ez marhaság, nem a méret miatt vannak a gondok, azok 2x akkorával is meglennének

2016. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%

Nekem jóval az átlag alatt van sajnos. Csak 14 cm, ami elég messze van a 17-18 cm-es magyar átlagtól.

És hát szó ami szó, azok után miért is próbálkoznék újra, hogy mikor megvolt az első szex, a nő utána azt mondta, hogy ezt az éjszakát akár ki is lehetett volna hagyni, mert nem igazán érzett semmit, élvezhetetlen a méretem.


Legalább elmondhatom, hogy jártam már punciban, de szerintem nekem ennyi volt a szexualitás. Mármint ha csak el nem megyek majd örömlányhoz, ha már nem bírok magammal. Ha lenne párom, nyilván nem lenne jó boldogtalannak látni. És a boldogtalanságra szerintem elég indok, hogy nem tudnám kielégíteni.

2016. ápr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
LOL bocs de a magyar atlag nem 17-18 cm ... hanem mondjuk 14-16 ...ha ez segit ne hidd el azt amit itt mindenki ir h mindenkinek 20 cm feletti
2016. ápr. 15. 08:15
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
az a lényeg hogy tanulj meg bánni a kisebb mérettel.. nekem sima 15 üs és ha jol bánsz vele akkor nemlesz baj... nyujcsad el az előjátékot .. sokan azt hiszik hogy a nagy ajo .. valakinek igen.. de átlagban nem.. átlagban a isebbet kedvelik.
2016. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Deflohelp ***** válasza:
87%
Orvosi szakkönyvek statisztikai adatai szerint az átlagos hüvely 10-12 cm hosszú, az átlagos pénisz erektált állapotban 13-14 cm hosszú. 3 és fél milliárd férfinél persze vannak szélsőségek, meg 5 millió magyar állampolgár férfi esetén is. Egy lány saját tapasztalata nem igazán tekinthető reprezentatív statisztikai mintavételnek sem.
2016. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

A párom amikor először meglátta, kicsit csodálkozott, hogy csak merő jóindulattal is alig éri el a 14 cm-t, de kipróbálta és tetszett neki. Szerelmesek voltunk, így minden belefért. Azóta nagycsaládunk van és még mindig csináljuk. Tényleg nem a méret miatt vannak gondok, mert nemcsak a szexről szól az életünk.


46F

2016. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
12-14 cm az átlag
2016. ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!