Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha valaki megcsalj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki megcsalja a párját, akkor jobban megbocsátható ha csak kézi vagy orális szex történt mintha közösülés?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ezt te el is hiszed. Hogy csak kiverte... Na persze!
2016. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És ha gyereket csinál vagy csinálnak neki akkor az a megcsalás minősített esete, tehát voltaképp enyhébb mint a megcsalás e szerint a logika szerint? Szerintem nem a dolog lényege, hogy másra volt szüksége, mással élt nemi életet , mást "szeretett" mégha csak a kielégülése miatt is.
2016. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem a megcsalás semmilyen formában nem elfogadható.. ha nem vagy boldog/ nem elég a párod, szakíts. utána már kiélheted magad
2016. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, a szopas nem megcsalas ;)
2016. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Akit most fűzök ő senkit ne szopjon le, még engem se! száj az csókolózásra való, de mivel dugás is megcsalás, meg a csók is az nálam, meg ha már csak matatás is volt akkor onnantól felejtsen el!

Ja igen, szopást említettem, onnantól még esélyt se adnék neki, az engem nem érdekel, hogy előttem kit szopott le de én ne tudjak róla :) mért mondjuk tudod, hogy xy baromagyút lecumizta az neked utána hogy esne, hogy ő utána kell csókolózni? :D Amúgy is én a francia nyelves nyálasat szeretem XD

2016. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös: ez mekkora baromság amit írtál "csak ne tudjak róla" Ezzel erővel akár félre is léphet miközben hozzád megy haza nem???? :D :D :D Lúzer.


A másik dolog: korábbi pasiját se cumizza le, mert az milyen már? De a csók meg ok? Az nem zavar, hogy korábban milyen srác nyalta végig a nyelvét???

Akkor most ki gondolkozik hülyén?

2016. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
számomra az a megcsalás ha érzelmek is vannak ..amennyiben a félrelépés oka csak a szexuális kiváncsiság akkor nem zavar ,élvezze az életet csak védekezzen. inkább menjen vkivel szobára és nyomjon le két menetet mintsem hogy kézenfogva sétálgasson mással..amíg engem szeret és őszínte velem addig belefér néha egy kis kaland
2016. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem érzek különbséget a "megbocsájtások" között, ugyan úgy mint a megcsalások között sem. Ez olyan fekete-fehér dolog: igen-nem. A fokozatok csak a kiváltó okokban lehetnek.
2016. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt a marhaságot honnan veszed? A megcsalás az megcsalás. Nincs mese.
2016. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem én egy sima csókot vagy flörtöt se tolerálok, nem hogy szexet. Akármilyen is az.
2016. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!