Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők. Mit reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők. Mit reagálnátok erre az első szex után?

Figyelt kérdés

Tegyük fel jársz egy sráccal már hónapok óta.

Minden rendben megy.

Aztán lezajlik köztetek az első aktus. Minden tökéletes és egymás karjaiban alszotok el.

Ám reggel mikor felkelsz a srác nincs sehol,minden cucca eltűnt.

Próbálod felhívni meg minden de nem veszi fel és sehogy se tudod elérni.

Majd késő délután nagyvidáman betoppan hogy "na itt vagyok,csak xy-on voltam.nem mondtam?!"

Hogy érintene titeket egy ilyen helyzet?

Mit tennétek vele? Nagyon megharagudnátok rá?



2016. ápr. 15. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanàm mehetsz vissza xy-onra!!

Engem meg elfelejthetsz!!

2016. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Furcsának találnám talan ideges is lennek ,de mindenkeppen megkérdezném mit csinált ott es megbeszélnénk 18l
2016. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos nem keresném többet.
2016. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én se 3-as
2016. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nagyon megharagudnék.
2016. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát ha olyan jött neki közbe hogy dolgozni kellett neki menni(alkalmi munka) vagy ilyesmi és este mikor eszébe jutott te már aludtál és csak nem akart felkelteni.

Vagy valami hasonló...

2016. ápr. 15. 19:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy ha írt is egy cetlit csak ti nem találtátok meg...
2016. ápr. 15. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, de akár melyik fél csinálna ilyet mérges lennék. De nyilván ez nem szakító ok vagy ilyesmi... csak haragudnék.
2016. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az empátia totális hiánya. Mennyibe telne napközben, vagy akár útközben telefonálni, vagy dobni egy sms-t?
2016. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha így tűnne el mellőlem nyom nélkül, üzenet, telefonhívás nélkül az első szeretkezésünk után, akkor ott kezdődik, hogy nem tudna "nagy vidáman betoppani" aznap délután, mert a történtekután kb. két napig nem reagálnék sem a telefonhívására, sem az ajtót nem nyitnám ki neki.


Aztán ha utána még szeretné, szívesen meghallgatnám, hogy milyen halaszthatatlan teendő szólította el mellőlem hajnalban úgy, hogy sem egy két soros üzenetet nem tudott leírni távozás előtt, sem egy SMS-t vagy telefonhívást megereszteni napközben, hogy ne legyek egy napig abban a tudatban, hogy ennyi volt.

2016. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!