Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez valami fétis, ha szeretem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami fétis, ha szeretem, ha egy nő büdös? :D (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretem ha egy lány kicsit izzadt, amikor dugok vele, szeretem ha van segg szaga, csak a szája legyen tiszta.

2016. ápr. 15. 22:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Álljunk meg egy szóra! Nem konkrétizáltad a "büdösség" fogalmát. Ha szimplán izzad mint a ló, az érthető, hiszen ha van köztetek "kémia" akkor az ő általa kiengedett izzadság, többek között feromont (is) termel, amihez vonzódsz.


Én rühellem ha egy nőnek büdös a szája, mert undorító! Ellenben ha a barátnőmé az - reggelente szinte mindig - csak késztetést érzek arra, hogy megcsókoljam.


Vagyis az egész attól függ kivel mivel hol. Izzadság és ilyen testszag az természetes reakció, ha vonzódsz hozzá. Ha már máshoz vonzódsz, pl. az ürülék valamely formájának szagához, na az már kérdőjeles, hogy betegség-e vagy sem.


Szóval lényegében minden emberben megvan a vonzástörvény, egyesek még nem éltek át komoly kémiai vagy szerelmi szálat ahhoz, hogy tudják, hogy mennyire vadító, ha a párjuk csak eregeti a feromont.

2016. ápr. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális én is szeretem ha izzadt és ha nem törli ki a fenekét
2016. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ma már mindent fétisnek hívnak ami egyébként undorító és beteges?

-.-

2016. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
# 7 vagyok és egyébként férfi vagyok. Az egy kicsit kiverte a biztosítékot, hogy az izgat, ha seggszaga van. Engem inkább az izgat, ha illatos a lány feneke. Persze nem azt mondom, hogy szex előtt mindig muszáj lefürödnie, az tényleg kellemes tud lenni, ha a lánynak meg van az "alap szaga" és nem mossa le, de a segge és a szája szerintem is feltétlen legyen tiszta. Főleg, mert én szeretem azt is nyalogatni.
2016. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet fétis, nekem kicsit durva, hogy "szeretem, ha van segg szaga", de hát kinek mi. :D
2016. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én meg arra gerjedek, ha nem éppen tiszta, steril környezetben szexelünk, hanem van egy "kis" kupi a szobában. De konkrétan olyan, hogy pl. a barátnőm a szoba közepén hagyná a kb. fél napig hordott cipőjét, a harisnyájával, vagy a zoknijával együtt, vagy pedig az, ha gyerekjátékok vannak széthagyva mindenütt. Utóbbi azért fura nekem, mert amúgy nem vágyom gyerekre, apai ösztönök bennem nuku, de valamiért felizgat, ha olyan a környezet, mintha egy gyerek is lenne a háznál. Na meg az összekuszált, már régebben mosott ágynemű, amibe párszor beleizzadtunk, meg "beleszexeltünk". :'D Vagy pedig a szőnyeg, ha éppen az van a szobában, enyhén szólva kicsit régen lett már kimosva. Tehát többnyire szagokról van szó, de nálam ehhez feltétlenül párosul egy vizuális vágy is, de még úgymond az elfogadható kategórián belül.
2016. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!