Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ha baratotok (talan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ha baratotok (talan nemsokara ferjetek) megkerdezi ki volt eletetek soran a "legjobb" azt mondjatok, hogy ő volt akkor is ha nem?

Figyelt kérdés

Minden lany azt mondja a pasijanak, hogy o a legjobb?

Akivel elveszitettem ezt mondta nekem 3 het es kb 8 alkalom utan pedig nekem csak az jart a fejemben, hogy biztos bena vagyok az elozohoz kepest akivel 5 evig volt. Az teny, hogy mindent bele adtam 2-3x minden alkalommal (es 2-2 orgazmusa mindig volt, nagyon konnyem elvezett es mindig tobbszor kinyaltam) es nagyon odafigyeltem ra, hogy hercegnokent erezze magat?


2016. ápr. 16. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Muszáj azt mondani, különben állandóan ezen kattogna.
2016. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose bántanám meg azzal hogy exem jobb volt.
2016. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is próbálom dicsérni az aktuàlis palit,de néha az ex jobb volt ,akkor megmondom azt is ,hogy miben meg ő miben jobb
2016. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne hazugság, ha azt mondanám ő a legjobb. Egyébként pedig sose hasonlítanám össze őket magamtól, ha valami nem olyan jó fel lehet javítabi, ha a pasi is hajlandó rá. És szépen megtaláljuk az összhangot.
2016. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a helyzet, ahol szükséges a kegyes hazugság. Biztos, hogy rosszul érintené, ha közölném, hogy az exem jobb volt, nekem is fájna fordított esetben. Bár fogalmam sincs, miért is kérdezne rá erre. Sosem mondanám senki szemébe, hogy volt jobb is. Inkább finoman rávezetném, hogyan legyen vele is olyan jó.
2016. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az oszinte valaszokat.
2016. ápr. 16. 11:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Eleve butaság ilyen kérdést feltenni.

Egyébként meg minden férfivel más, és mindegyikkel másért jó. Az egyikkel azért volt a "legjobb", mert vad és szenvedélyes volt, a másikkal azért volt a "legjobb", mert gyengéd és érzéki volt. De az igazi legjobb azzal, akivel szerelemmel szeretjük egymást.

2016. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mivel,hogy en oszinte ember vagyok azt mondom,hogy talan megmondanam..viszont akivel adott kapcsolatban vagyok nyilvan azert vagyok vele mert szeretem :) az ex az meg ex marad,es van ok hogy miert az exem. logikus?
2016. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Nézd. Van egy szabály: a legjobb ha Te magad már a kérdést sem teszed fel neki! Ne hozd őt kellemetlen ehlyzetbe és magadat sem...


Ez tudom, hogy a legnagyobb dilemma egy kapcsolatban...kérdezgetni az exekről hány partner, milyen partner, milyen volt vele... de nem szabad. Talán erre a dologra tényleg igaz, hogy jobb a tudatlanság... :) És inkább maradjon egy negatív gyanú is gyanúnak, minthogy beigazolódjon és örökre ezen kattogj... :)


25/f

2016. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
a nyalás gondolatátol is benedvesedek
2016. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!