Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub Lányok! DDLG játékokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub Lányok! DDLG játékokban mi a vonzó számotokra? Meddig mentek, mentetek el?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Mi az a ddlg?
2016. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
daddy dom little girl
2016. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy hasonló kapcsolatom, például én magáztam a páromat, ő meg tegezett engem, pedig idősebb voltam nála.

Nem tudom megmondani neked, hogy mi volt ebben a vonzó, egyszerűen élveztem minden percét.

2016. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmondaná nekem valaki hogy ez mit is jelent pontosan? Valahol azt olvasom, hogy konkrétan az apa-lánya, máshol meg azt, amit a 3. válaszoló is írt.

Úgy érzem, hülyén halok meg, ha ezt nem tudom :D

2016. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4. ez azt jelenti, hogy egy felnőtt embert gyerek/baba-ként kezelsz, és ő úgy is viselkedik (bizonyos fokozatok vannak) :)
2016. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

3-as vagyok. A lényeg, hogy a férfi úgy viselkedik, mint egy apa, a nő meg mintha a gyereke volna, és nem egyenrangú partnerek.

A mi esetünkben ez úgy zajlott, hogy ő irányított, megmondta, mit csináljak, ellenőrzött, be kellett neki számolnom mindenről. Feltétlen engedelmességet és tiszteletet várt el. Én persze állandóan pimaszkodtam vele, akkor megbüntetett.

Ebben az esetben én olyan kamaszlány voltam, de van, amikor kisbabaként kezelik a partnert, etetik, gondozzák, esetleg be is pelenkázzák. Nincs kőbe vésett szabály, azt mondják, a BDSM annyiféle, ahány pár műveli.

2016. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a felvilágosítást :D
2016. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Élvezem, ha a partnerem irányít, beszél hozzám. Szeretem őt Apucinak nevezni (bár sokkal rosszabbul hangzik, mint a Daddy). Szeretem, ha megüt, pl felpofoz, elfenekel, vagy ha befogja a számat. Eddig még nem sok mindent tudtunk kipróbálni de én teljesen nyitott vagyok a még intenzívebb alárendeltségre - szeretném, hogy jobban domináljon, szabályokat szabjon ki nekem és megbüntetne, ha nem tartom be őket, stb...


Szerintem az egészben az a vonzó, hogy valaki más kezébe adod az irányítást. Engeded, hogy "bántson", sőt, még élvezed is. Ez a szerelem jele az én szememben. Azt meg, ha apucinak hívom, egyáltalán nem érzem betegesnek: nyilván nem a saját apámat látom, vagy keresem benne (fujjj) hanem az óvó, gondoskodó, gyengéd de erős férfit aki tudja, hogy mire van szüksége a bennem élő kislánynak. Ez igenis szexi :)

2016. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző!

Hány évesek vagytok?

2016. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!