Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran villantotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran villantotok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Villantásnak ugyan nem nevezhető, de én elég könnyen felizgulok és mint minden férfinál..ha ez nyilvánosan történik az elég kellemetlen..főleg az én méretemmel..mint vmi óriás sátor..elég kellemetlen! 21/f
2016. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én csak véletlenből szoktam. :D ruházati üzletben pl alacsony kis asztalon hajtogattam. kibuggyant a mellem és csak arra figyeltem fel h egy férfi nagyon bámul. majd félrementem lenéztem és kint volt a bal oldalinak a fele. ugyanebben az üzletben kasszásként. (kassza alatt a vállfás doboz) be akartam dobni, akasztója beleakadt a melltartómba, hopp villantok.
2016. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1-1.2 másodpercenként, kellene egy jobb vaku, akkor gyakrabban is menne, de ennek hosszú a feltöltési ideje.
2016. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#2-es: nem véletlenül C&A-ban dolgozol? A múltkor szedte össze a ruhákat egy igencsak komoly bájokkal megáldott lány a próbafülkéknél, alig tudtam hova tenni a szemem, amikor lehajolt, pedig nem vagyok az a bámulós típus :)
2016. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én egyszer a helyi állomásunkra mentem ki ismerősöm elé kocsival. Beállt mellém egy nő szuzukival valami családot hozott. Mivel 3ajtós volt a kocsija így elkezte babrálni pucsítva az ülést a fél segge kintvolt legalább 5 percen át ;)
2016. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Én szoktam úgymond "villantani" cicit, de persze a jóízlés határain belül. Úgy öltözködök hogy mélyebben dekoltált legyek :).


Nálam ez a villantás, de lehet hogy te másra gondoltál.

2016. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálam véletlenül volt az nyáron, hogy rövid naciban voltam, a parkolóban a kocsi ülése alá ejtettem a telómat, és elkezdtem keresni, úgy hogy pucsítottam sajnos és ezzel eléggé belátható lett pár dolog...:D Arra jött egy egy kocsi tele férfival és elkezdtek nekem fütyülni, gyorsan felpattantam és el is szégyelltem magam. 20/l
2016. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Krisztike 95 ***** válasza:
Most hogy jó idő van egyre több alkalmam adódik.
2016. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező olyan faxhiányos rbancokra gondolt, akik részegen, este stb.. kiállnak valami jó látható helyre, és megvillantják a csöcsüket, seggüket.
2016. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sosem szoktam villantani. Valahogy az... Nem az én világom, nem szeretem azt, ha az miatt bámulnak meg.
2016. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!